Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Fundacja Centaurus-wielka tragedia

4590
#ivo nieaktywny
1 stycznia 2013r. o 13:29
Fundacja Centaurus - pożar zniszczył dorobek i marzenia

http://centaurus.org.pl/pozostale/pozar/

Prosimy o pomoc miłośników koni, psów, kotów....

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Można było uniknąć tragedii niezalogowany
1 stycznia 2013r. o 14:24
Kiedyś powiedział mi właściciel pewnej firmy budowlanej, że najważniejszy jest dom, instalacja elektryczna to tylko dodatek, o który nie musimy już tak dbać.
Każdego roku okazuje się jak ten dodatek rujnuje i niszczy ludzkie i zwierzęce życie...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pomóżcie im wysyłając SMS niezalogowany
1 stycznia 2013r. o 17:31
Cytat z artykułu:"Prosimy Państwa o pomoc, prosimy o każde wsparcie. Potrzebne są fundusze na leki i same leki, środki opatrunkowe, lodówka na leki, potrzebna jest słoma i siano, potrzebna jest karma dla psów, bo spłonęły nasze 3 miesięczne zapasy. Spłonęły kontenery dla kotów, karma dla kotów, posłania. Potrzebne są materiały budowlane - by nasze konie miały nas na co dzień. Na folwarku stary, lekko zrujnowany Pałac był jedynym miejscem dla bytowania ludzi. W chwili obecnej - takiego miejsca nie ma. Każdy kąt zagospodarowaliśmy dla zwierząt, nawet garaże przerobiliśmy na boksy.

Przydadzą się koce, kurtki, buty, rękawiczki, wiadra w dużej ilości, nagrzewnice. Błagamy, nie zostawiajcie nas w tej chwili próby - bez Was wiele lat naszej działalności legnie w gruzach.."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ja niezalogowany
1 stycznia 2013r. o 18:17
przykra sytuacja ;( Czy będzie organizowana jakaś zbiórka potrzebnych rzeczy w Bolesławcu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5777
#agaser nieaktywny
1 stycznia 2013r. o 21:19
~~~ja napisał(a): przykra sytuacja ;( Czy będzie organizowana jakaś zbiórka potrzebnych rzeczy w Bolesławcu?



z całą pewnością będzie próba-moja córa ma zamiar rozkręcić akcję w swojej szkole
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
657
#agak nieaktywny
1 stycznia 2013r. o 23:37
straszna tragedia. tak fatalnie zacząć nowy rok.. mam nadzieję, że szybko znajdzie się pomoc, ale żal, że nic nie przywróci życia tym biednym psiakom... :(

www.agakryspin.com
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krystyna niezalogowany
2 stycznia 2013r. o 0:33
Trzeba koniecznie zorganizować zbiórkę w Bolesławcu. Jutro podam szczegóły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Koniara niezalogowany
2 stycznia 2013r. o 17:13
"...Dziękujemy za Wasz odzew, nie spodziewaliśmy się, że ta nasza mała tragedia poruszy tak wiele osób. Bo przecież tragedie dzieją się każdego dnia..

Przyjechały już pierwsze koce, trochę wiader, pierwsze worki z karmą dla psów. Ktoś podwiózł buty, ktoś ciepły sweter, kurtkę, kilka par rękawiczek. Udało nam się choć wstępnie ubrać pracowników. ..."

Jest już odzew, oby był tego jak najwięcej...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.