Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zderzenie samochodów
~ niezalogowany
2 stycznia 2013r. o 16:23
emem napisał(a): Otoz to! Dlatego my preferujemy podejscie zdroworozsadkowe - taki jest wlasnie Internet :)) Dzieki z te opinie!

prosze cie.... :]
skumbria
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~samosia niezalogowany
2 stycznia 2013r. o 16:29
Ale by uzus był poprawny, najpierw musi uzyskać takowy status, który po jakimś czasie pozwoli mu przejść do normy wzorcowej :-) Na razie jeszcze językowcy nie wprowadzili PS kropkami do obrotu, więc lepiej pisać bez kropek ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Robert Roman niezalogowany
2 stycznia 2013r. o 16:30
fajnie lubie takie stłuczki szkoda ze nikt nie zginoł :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 stycznia 2013r. o 16:33
emem napisał(a):
~Czarna Mamba napisał(a): Chciałam tylko zwrócić uwagę, że uzus zawsze różni się od normy językowej ;p i co może być nie dopuszczalne w literackiej polszczyźnie, w uzusie (czyli w takim języku, jakim posługujemy się na co dzień) jest dopuszczalne :)


Otoz to! Dlatego my preferujemy podejscie zdroworozsadkowe - taki jest wlasnie Internet :)) Dzieki z te opinie!


Zdrowy rozsądek należy zachować zawsze, ale skoro posługujemy się językiem ojczystym, to go nie kalajmy i piszmy poprawnie - on świadczy o nas i o naszym poziomie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~samosia niezalogowany
2 stycznia 2013r. o 16:35
to ja pisałam też :-) Co by nie było, że anonim jakiś ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dolewający oliwy do ognia niezalogowany
2 stycznia 2013r. o 16:37
~ napisał(a): ...


Co ma oznaczać umieszczenie trzech ktopek?? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~samosia niezalogowany
2 stycznia 2013r. o 16:43
~dolewający oliwy do ognia napisał(a):
~ napisał(a): ...


Co ma oznaczać umieszczenie trzech ktopek?? :D


W moim przypadku wielokropek oznacza nieoczekiwane urwanie wypowiedzi :-) mające na celu wzbudzić w czytelniku pewne emocje - jakie? To już zależy od samego czytającego :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 stycznia 2013r. o 16:52
~samosia napisał(a):
~dolewający oliwy do ognia napisał(a):
~ napisał(a): ...


Co ma oznaczać umieszczenie trzech ktopek?? :D


W moim przypadku wielokropek oznacza nieoczekiwane urwanie wypowiedzi :-) mające na celu wzbudzić w czytelniku pewne emocje - jakie? To już zależy od samego czytającego :-)


Dziwne!! Zawsze jak cokolwiek piszę to wiem jakie emocje chcę wzbudzić!! :P
Przyjmuje to wiadomości , że Twoja pisanina pozostawia duża swobodę czytającemu :D
Na pewno nie jesteś i nie zostaniesz pisarzem, felietonistką,gawędziarką itd. itp.!! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego