Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zaproszenie na Parafialny Bal Karnawałowy
~ niezalogowany
4 stycznia 2013r. o 14:17
Pannazdzieckiem napisał(a):
~ napisał(a): ...

Jako dyżurny antyklerykał muszę stwierdzić , co następuje : :D

Bóg do niczego mnie nie zobowiązał , uwielbiam być Jego sługą

Piszesz bez sensu. Przeczytaj sobie powyższe swoje zdanie i spróbuj odnaleźć w tym chociażby źdźbło logiki.
Skoro chcesz służyć Stwórcy to znaczy, że nie chcesz być w opozycji do Jego nauk (zawartych w Piśmie Świętym).
Bóg (a nie ksiądz) nakazał stosować się do nauk Ewangelii i nakazał współtworzyć Kościół.

Jest tylko jedno zło i jedno dobro - Zło to niewiedza, a Dobro to wiedza. Jeśli zgłębiałbyś nauki płynące z Biblii to nie oddzielałbyś Kościoła od Boga, rozumiałbyś sens mszy świętej, Ewangelii.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
4 stycznia 2013r. o 14:20
~ napisał(a): Jesli ktos twierdzi, ze poznal czym (KIM), jest Stworca, czy tez tego sie nauczy, tzn., ze nie nie pozna, nic nie wie, i niczego sie nie nauczy.

Zacznijmy w takim układzie od aksjomatu Miłość. Co masz przeciwko Miłości Nieznany Bolecnauto/ nautko ? :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 stycznia 2013r. o 14:28
Pannazdzieckiem napisał(a):
~ napisał(a): Jesli ktos twierdzi, ze poznal czym (KIM), jest Stworca, czy tez tego sie nauczy, tzn., ze nie nie pozna, nic nie wie, i niczego sie nie nauczy.

Zacznijmy w takim układzie od aksjomatu Miłość. Co masz przeciwko Miłości Nieznany Bolecnauto/ nautko ? :)

Nie jestes katolikiem. Dla katolikow zrodlem poznania Boga (Milosci) jest Pismo sw. Tradycja i Magisterium Kosciola. Mozesz, masz prawo, konstruowac wlasne "aksjomaty Milosci", ale to nie ma absolutnie nic wspolnego z chrzescijanstwem, a szczegolnie z wiara katolicka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
4 stycznia 2013r. o 14:28
~ napisał(a): Piszesz bez sensu. Przeczytaj sobie powyższe swoje zdanie i spróbuj odnaleźć w tym chociażby źdźbło logiki.



:D Logika również zależy od zaprogramowanych poczynań. Lubię pisać bez sensu , nie wiem czy czytałeś/aś moją bajkę o forsie .. niedawno publikowałem na Bolec.info :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 stycznia 2013r. o 14:31
Pannazdzieckiem napisał(a):
~ napisał(a): Piszesz bez sensu. Przeczytaj sobie powyższe swoje zdanie i spróbuj odnaleźć w tym chociażby źdźbło logiki.



:D Logika również zależy od zaprogramowanych poczynań. Lubię pisać bez sensu , nie wiem czy czytałeś/aś moją bajkę o forsie .. niedawno publikowałem na Bolec.info :)

Ja lubie czytac takie (bez sensu) wypowiedzi. Bajki o forsie nie maja nic wspolnego z wiara.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
4 stycznia 2013r. o 14:34
~ napisał(a): ...Nie jestes katolikiem. Dla katolikow zrodlem poznania Boga (Milosci) jest Pismo sw. Tradycja i Magisterium Kosciola. .

Nie muszę , na Andromedzie również katolików nie ma ... chyba , że się mylę :D Żródłem poznania Boga nie jest władza , a pokorna służba , Jezus o tym mówił , szkoda , że nie słuchacie:)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 stycznia 2013r. o 14:40
Pannazdzieckiem napisał(a):
~ napisał(a): ...Nie jestes katolikiem. Dla katolikow zrodlem poznania Boga (Milosci) jest Pismo sw. Tradycja i Magisterium Kosciola. .

Nie muszę , na Andromedzie również katolików nie ma ... chyba , że się mylę :D Żródłem poznania Boga nie jest władza , a pokorna służba , Jezus o tym mówił , szkoda , że nie słuchacie:)

Zrodlem poznania Boga nie jest wladza. Masz racje. Dla katolikow zrodlem poznania Boga jest Pismo sw., Tradycja i Magisterium Kosciola.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
4 stycznia 2013r. o 15:01
~ napisał(a): ...Zrodlem poznania Boga nie jest wladza. Masz racje. Dla katolikow zrodlem poznania Boga jest Pismo sw., Tradycja i Magisterium Kosciola.

Dla Światków Jehowy również ... Mądra Książka ..., oprócz oczywiście Magisterium Kościoła :) Nie sądzisz Drogi Dyskutancie , że jest tutaj paranoiczna chęć rywalizacji , całkowicie sprzeczna z ideą Miłości. Masz wolną Wolę i musisz wybrać , czego chcesz :) Zniewalającą Miłość , czy doktrynę Magisterium Kościoła . Tradycyjnie STO/STS :) Jeśli pozwolisz odmeldowuję się , obowiązki życia , zabiegają o moje względy :D Miłego popołudnia :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego