Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bardzo wesołe Jasełka
~Anonim niezalogowany
6 stycznia 2013r. o 21:34
wygląda na super przestawienie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 stycznia 2013r. o 21:36
bylo naprawde fajnie.moim dzieciom tez sie podobalo:)Za rok na pewno tez przyjedziemy:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 stycznia 2013r. o 22:12
Było super, gratulacje dla organizatorów i wykonawców :) za rok na pewno będziemy :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 stycznia 2013r. o 7:16
Czy jest gdzieś nagranie owych jasełek? Z chęcia bym je obejrzała. Nie miałam mozliwośći dojechania na miejsce - za daleko mieszkam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 stycznia 2013r. o 8:56
Jasełka trwały półtorej godziny, telewizja łużyce je nagrywała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4688
#Strazak nieaktywny
7 stycznia 2013r. o 20:41
Wigilia na wsi

[img=1357587691_smjdiiy.jpg]

Idę tam,skąd wszyscy inni uciekają w obawie przed śmiercią...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obserwator niezalogowany
8 stycznia 2013r. o 14:24
Hej wszystkim!!!!! to co widziałem boki zrywać odwalili kawał dobrej roboty,a kogo nie było to niech żałuje .Obiecali że za rok coś innego wymyślą ,już jestem ciekaw co ? :P Te skecze były boskie :D MDP Tomaszów dawać czadu.Nie popsujcie się, życzę powodzenia :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 stycznia 2013r. o 14:42
Prawda bylo fajnie i wesolo,milo popatrzec i przezyc jak mlodziey sie zorganizowala.Jedyne co mi sie nie podobalo to ten terminator.Byly dzieci a tam scenka jak ktos do kogos sobie strzela,potem zastrzelony wstaje i nic mu nie jest.To nie bylo na miejscu a maluchy takie obrazy biora za rzeczywiste i nabieraja przekonania,ze wolno do kogos podejsc i go sobie zastrzelic.Jaselka sa o Bogu,milosci,radosci a nie scenki z krwawych,pustych filmow.
Tak wiec caly wystep,z tym malym wyjatkiem udany.Gratuluje!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.