Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolecnauci są wspaniali!
~ niezalogowany
9 stycznia 2013r. o 20:03
skorn napisał(a): Kto chciał pomóc, ten pomógł. Chwalenie się tym jest w złym smaku.


Kto się chwali???

Artykuł o pomocy człowiek-człowiekowi! - zbyt mało takich informacji w naszym życiu a zbyt wiele tych złych.

Za to twoje komentarze są w tym "DOBRYM" smaku... więcej życzliwości i optymizmu w życiu.

PS. Też sie nie uśmiecham, gdy jestem urobiona po pachy...

Pozostaje życzyć wspaniałego nowego życia chłopakom!


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 stycznia 2013r. o 21:21
skorn napisał(a): ....a pies to juz całkiem załamany : /



-LUBIĘ TO :D:D:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
9 stycznia 2013r. o 22:41
~mir.ko napisał(a): przecież ofiarodawcy są anonimowi. chyba że chodzi ci o info, ale chyba na tym polega internet


Internet nie polega na niczym.


Temat o braciach już był, nie wiem po co kolejny.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
9 stycznia 2013r. o 23:40
może nie rozumiesz tego więc ci wytłumaczę!
Niby prosta kwestia a niektórym trzeba "łopatologicznie" wyjasniać :]

Skoro była akcja pt:pomagajmy braciom i obserwowało ja wiele osób,to chyba nie będzie nietaktem jak się akcje w pewien sposób podsumuje,nie?Proste,czy za trudne?
Nikt sie tu nie podpisuje pt:"ja bolecnauta burek dałem ten segment",a ktos inny :"ja bolecnautka barambol dałam tę wannę"

Widzisz skornie,co innego podsumowanie ogólnej akcji ,a co innego wychwalanie nie kto pomógł.
Portal pomógł publikując tę informacje o potrzebie jaka mają bracia,ale nikt tu sie nie promuje pt:"jestem zayebisty ,bo dałem krzesło".

Rozumiesz,czy dalej będziesz szukał dziury w całym pt.pies nieszczęsliwy ,ludzie się chwalą pomocą ,a braciom było lepiej wczesniej?? :]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
9 stycznia 2013r. o 23:45
Dzięki, teraz już wszystko rozumiem. Nie ma to jak porozmawiać z mądrzejszym od siebie. Liczę, że na tym temacie nie poprzestaniesz i będziesz nauczał też w innych!

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
9 stycznia 2013r. o 23:48
skorn napisał(a): Dzięki, teraz już wszystko rozumiem. Nie ma to jak porozmawiać z mądrzejszym od siebie. Liczę, że na tym temacie nie poprzestaniesz i będziesz nauczał też w innych!


jesli ktoś nie potrafi rozróżnić apelu o pomoc od podsumowania takiej akcji to służę pomocą:)
Taki elokwentny bolecnauta a pewnych prostych rzeczy nie ogarnia,az pies braci by sie załamał:)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
10 stycznia 2013r. o 10:39
hemi napisał(a):
skorn napisał(a): Dzięki, teraz już wszystko rozumiem. Nie ma to jak porozmawiać z mądrzejszym od siebie. Liczę, że na tym temacie nie poprzestaniesz i będziesz nauczał też w innych!


jesli ktoś nie potrafi rozróżnić apelu o pomoc od podsumowania takiej akcji to służę pomocą:)
Taki elokwentny bolecnauta a pewnych prostych rzeczy nie ogarnia,az pies braci by sie załamał:)


Wystarczy przeczytać ostatnie posty pod pierwszym tekstem o braciach - ludzie piszą, że na Bolecnauci wolą gadać o bzdurach i na pewno nikt nie pomógł. A było zupełnie inaczej! Trzeba opowiadać takie historie, nie tylko te tragiczne i złe, ale też te z dobrym zakończeniem. Bolec.Info nie jest portalem na którym przeczytać możesz jedynie złe wiadomości, o wypadkach i aferach, ale też te pozytywne. O dobrych ludziach, którzy bezinteresownie pomagają innym.

A ci, którzy pomoc otrzymali są wdzięczni i chcą za nią podziękować. To chyba naturalne...

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
10 stycznia 2013r. o 15:19
dokładnie. nie będe powatarzać po chłopakach. dodam że amatorskie by było publikowanie artykułu z prośbą o pomoc a poźniej nie interesowanie się sprawą. w przyszlości te same osoby i nowe będą dalej pomagać jeśli dowiedzą się na jak wielką pomoc razem się złożyli. jeśli uważasz to za lans redakcji to równie dobrze lansuje się w sieci Ochojska, pracownicy PCK, wolontariusze WOSP itd... nie rozumiesz pojęcia widocznie 'radości z niesienia pomocy'. o Amber Gold natomiast czytasz od miesięcy co tydzień.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza