Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Chcesz schudnąć w Nowym Roku? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji dietetycznej!
~mieszko niezalogowany
10 stycznia 2013r. o 1:24
A czy ustalacie dietę na przytycie? bu chudnąć to nie mam z czego, ja chciałbym przytyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2013r. o 9:07
~mieszko napisał(a): A czy ustalacie dietę na przytycie? bu chudnąć to nie mam z czego, ja chciałbym przytyć.


To proste,tłusto i słodko jedz,za wiele się nie ruszaj ,a szybko przytyjesz i obejdzie się bez dietetyka:}
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszko niezalogowany
10 stycznia 2013r. o 10:19
Nie ruszać się tak się nie da trzeba pracowac itd. a jem dużo i tak nic to nie daje...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ode mnie niezalogowany
10 stycznia 2013r. o 10:52
Z ciekawości sprawdzałam opinie nt. tej sieciówki. Niestety z mojego buszowana wynika, ze wiećej jest przeciw niż za, najgorsze, ze ci co korzystali z ich usług twierdzą, ze to naciągactwo na nie małą z reszta kasę. Indywidualny plan diety? to chyba jakies nieporozumienie bo wiele osob dostaje taką samą dietę. Wiec faktycznie niezły chwyt marketingowy.
Jesli ktokolwiek chce sporzywać faktycznie naturalne suplementy diety, które mają certyfikat ekologicznosci to polecam produkty niemieciej firmy FITNE. Sa swietne, a nie ma w niz zadnych! konserwantów , systetyków i produktów zwierzecych np. żelatyny. W moim przekonaniu ta siec to strata pieniędzy, zaponajcie się z opiniami w internecie o nich i np. na forum: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3511128&start=1500 pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2013r. o 11:25
~mieszko napisał(a): Nie ruszać się tak się nie da trzeba pracowac itd. a jem dużo i tak nic to nie daje...


To zazdroszczę bo ja się głodzę i tyję.No cóż ,podobno jeden i drugi przypadek to skutek jakiejś choroby lub chorób.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
10 stycznia 2013r. o 15:21
~mieszko napisał(a): A czy ustalacie dietę na przytycie? bu chudnąć to nie mam z czego, ja chciałbym przytyć.


Jak ktos jest genetycznie zaprogramowany na bycie szczupłym, to nic tego nie zmieni. Na przemianę materii nie ma rady.

To co można zrobić, to jeść regularnie co 3-4 godziny treściwy zbilansowany pod wzgledem liczby kalorii posiłek z odpowiednią zawartosicą białka, węglowodanów i tłuszczy. Na opakowniach wiekszosci produktów są informacje o liczbie kalorii, diete można sobie samemu ułożyć.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tomasz niezalogowany
10 stycznia 2013r. o 21:03
Ja tam jestem szczuplutki ;) [img=1357848229_8xlf7wa.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9346
Namaskar
10 stycznia 2013r. o 22:33
skorn napisał(a): (..)

Jak ktos jest genetycznie zaprogramowany na bycie szczupłym, to nic tego nie zmieni(...)

Jejku - może ja też jestem tak genetycznie zaprogramowana, ale jeszcze nie widać tego spod fałdek;)
Faaajnie by było...

''najdłuższa noc ma na mecie zawsze świt''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.