Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiec piątą gminą w Polsce
~Tutejszy niezalogowany
11 stycznia 2013r. o 17:44
ooo.... co ja nie widzę żadnych malkontentów??, jako nowy-stary nabytek tego miasta odnoszę wrażenie że aby cokolwiek mówić o mieście to należy tylko negatywnie bo jeśli ktokolwiek zechciałby jakiś pozytyw znaleźć to zaraz jest dupowłazem władzy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 stycznia 2013r. o 17:49
~Tutejszy napisał(a): ooo.... co ja nie widzę żadnych malkontentów??, jako nowy-stary nabytek tego miasta odnoszę wrażenie że aby cokolwiek mówić o mieście to należy tylko negatywnie bo jeśli ktokolwiek zechciałby jakiś pozytyw znaleźć to zaraz jest dupowłazem władzy


Na "innym" poratalu okazałam zadowolenie z tego powodu.I co? Zaczęto "przypierac mnie do muru" beznadziejnymi pytaniami , na które pod linkiem Związku Powiatów Polskich są wszystkie wyjasnienia.Wystarczyło kliknąć.Widać nikomu nie chciało się klikać... :> Raz jeszcze gratulacja!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 stycznia 2013r. o 17:55
10 punktów w rankingu można dostać za link do strony internetowej BIP :)

Aż 200 punktów za wydanie płyty muzycznej promujacej gminę :D

http://www.zpp.pl/zpp/news/download/ranking_gmin.pdf
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
11 stycznia 2013r. o 18:06
~Tutejszy napisał(a): ooo.... co ja nie widzę żadnych malkontentów??, jako nowy-stary nabytek tego miasta odnoszę wrażenie że aby cokolwiek mówić o mieście to należy tylko negatywnie bo jeśli ktokolwiek zechciałby jakiś pozytyw znaleźć to zaraz jest dupowłazem władzy

Mnie nie chce sie ani dobrze ani źle- chciałbym obiektywnie.Mam taką refleksję: jeżeli Bolesłąwiec w czołowce ,to jak jest w tych np. na 40 miejscu.Cały ten ranking to jedna ściema bo prawdopodobnie cała para idzie na formalne spełnianie tych ocen.Ot takie picu,picu ,wy mnie a ja wam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tutejszy niezalogowany
11 stycznia 2013r. o 18:19
Przyjechałem tu kole 10 lat temu i ilekroć jadę w odwiedziny do Mamy to widzę te same obdrapane mury jedyny postęp to 300m nowego asfaltu, a główny chlebodawca to UM i Szkoły

Zmoderowano 11.01.2013 godz.19:41 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
11 stycznia 2013r. o 20:10


Następny " URZĘDNICZY PASZCZUR " -- Komu i po co potrzebne są takie związki, tacy eksperci i takie rankingi. Prawdopodobnie któryś " ARTYSTA " gdzieś wyniuchał że za to można pobrać fanty. Te punkty według których oceniane są samorządy są zaprzeczeniem ich działania. Dla przykładu rozwój przedsiębiorczości oraz państwa obywatelskiego. Czy nagrody przydziela się za niszczenie przedsiębiorczości i państwa obywatelskiego? Gdyby istniał niezależny od władzy " sędzia prawa i uczciwości " za te konkursy ktoś bardzo mocno dostał by po łapkach.


Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 stycznia 2013r. o 22:21
miasto jest śliczne ,ludzie przesympatyczni a prezydent jest przeuroczym ,wspaniałym człowiekiem :P

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9879
#panda nieaktywny
11 stycznia 2013r. o 22:25
Przemyslaw napisał(a):

Następny " URZĘDNICZY PASZCZUR " -- Komu i po co potrzebne są takie związki, tacy eksperci i takie rankingi. Prawdopodobnie któryś " ARTYSTA " gdzieś wyniuchał że za to można pobrać fanty. Te punkty według których oceniane są samorządy są zaprzeczeniem ich działania. Dla przykładu rozwój przedsiębiorczości oraz państwa obywatelskiego. Czy nagrody przydziela się za niszczenie przedsiębiorczości i państwa obywatelskiego? Gdyby istniał niezależny od władzy " sędzia prawa i uczciwości " za te konkursy ktoś bardzo mocno dostał by po łapkach.



polityczny komentarz? a może tak obiektywnie, a nie pod publikę?

Ruch Palikota w ostatnim sondażu poza sejmem! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza