Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wielka Orkiestra w naszej okolicy - co i gdzie w powiecie
1
emem
15 stycznia 2013r. o 10:11
Cieszymy sie, ze nasi najwierniejsi fani - Krzystof G. i Grazyna H. na biezaco sledza Bolec.Info czytajac dyskusje i wszystkie newsy w poszukiwaniu ciekawych pomyslow (wiadomo, jak sie nie ma wlasnych, to trzeba szukac i lepszych) :-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 stycznia 2013r. o 13:46
hehe a bolecinfo to niby nie czyta istotnych ?? ?? ?? to przecież podstawy ZDROWEJ konkurencji !! I wy chcecie żeby was brać poważnie.... ehhhh
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
15 stycznia 2013r. o 13:51
~ napisał(a): hehe a bolecinfo to niby nie czyta istotnych??


przykro mi :-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 stycznia 2013r. o 14:29
Ojejku ;) to mi przykro bardziej..... nie wiem jak wam pomóc w tej CHOROBIE.... może pójdziecie na jakieś kursy doszkalające? Tyle już różnych gaf strzeliliście.... no chyba, że piszecie sami dla siebie a resztę macie gdzieś.... przemyślcie to.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
15 stycznia 2013r. o 14:46
~ napisał(a): Ojejku ;) to mi przykro bardziej..... nie wiem jak wam pomóc w tej CHOROBIE.... może pójdziecie na jakieś kursy doszkalające? Tyle już różnych gaf strzeliliście.... no chyba, że piszecie sami dla siebie a resztę macie gdzieś.... przemyślcie to.


Jestesmy szczesliwy, ze mamy tak wiernego Czytelnika jak Ty :-)
Dostrzegamy tez wlasne ulomnosci - tylko czlowiek, ktory jest swiadomy swoich wad i bledow, ktore popelnia moze sie rozwijac :-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 stycznia 2013r. o 15:15
Ooooo i to mi się podoba :) Pozdrawiam serdecznie :)

Ps. Nie jestem waszym wiernym Czytelnikiem :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~znałeś mnie niezalogowany
15 stycznia 2013r. o 15:55
emem napisał(a): Dostrzegamy tez wlasne ulomnosci - tylko czlowiek, ktory jest swiadomy swoich wad i bledow, ktore popelnia moze sie rozwijac :-)


...by robić jeszzce więcej błedów
:P Tak trzymać emem! Ludzie cię za to pokochają!

Zmoderowano 15.01.2013 godz.20:55 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza