Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jechali do końca świata
3145
#hemi nieaktywny
14 stycznia 2013r. o 21:34
tejhdi rajdówki to nie tylko Evo czy STi,ale co ty możesz wiedzieć skoro straszysz tatusia landkiem:P

Skoro nie rozumiesz sensu takich zawodów ,lub w ogóle wszelkich kajtków, i takie auta sa przez ciebie wysmiewane to nie ma szans,abys to zrozumiał..

wpadł wczoraj na OS na krzywą gośc,który tez nie ogarniał,jak to mozliwe ,że małe auta sa nazywane rajdowymi,skoro maja po kilkadziesiąt KM,a jego passat B5 ma 1.9tdi i 130KM i rajdowy nie jest,a przeciez ma większą moc...

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4190
#Detonator nieaktywny
15 stycznia 2013r. o 16:50
~tejhdi napisał(a): A smieje sie bo to sa jakies (...)A i nie nazywaj mnie glupkiem,(...).:P Jaraj sie dalej :D :D


widzisz nie nazwałem cię głupkiem.Pewnie że kostkę możesz pozawijać ale chciał bym cię zobaczyć jak sobie radzisz w terenie. Ja będę się dalej bawił w te pseudo rajdówki. Chciał bym bardzo kiedyś przyjść do ciebie zobaczyć jakie ty imprezy robisz. Może się czegoś nowego nauczę.Pozdrawiam

https://plus.google.com/photos/112423198497064469282/albums/5833633384577425585?banner=pwa

Zmoderowano 15.01.2013 godz.20:52 - powód: korekta cytowania, po moderacji cytowanego posta (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza