Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Policja dostała radiowóz i komputery
~ niezalogowany
14 stycznia 2013r. o 8:35
Przemyslaw napisał(a): No z tym szanowaniem to Pan przebarwił.
Szanowanie to naczynia połączone i obowiązują dwie strony.Niestety niektórzy stróże prawa o tym zapominają./ dobrze że tylko niektórzy /

Pisze Pan o sobie ?
Pan zapomina, Pan cierpi na brak kultury, więc później Pan się dziwi, że Pana nikt nie szanuje ? Litości
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9879
#panda nieaktywny
14 stycznia 2013r. o 8:39
Policjant powinien się kierować przede wszystkim przepisami prawa, aby samemu prawo przestrzegać, i aby inni tego prawa nie łamali. Policjant jest zobowiązany do rzetelnego wykonywania swojej pracy... na szacunek to trzeba sobie zasłużyć! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4010
#WIESia nieaktywny
14 stycznia 2013r. o 10:32
panda napisał(a): Policjant powinien się kierować przede wszystkim przepisami prawa, aby samemu prawo przestrzegać, i aby inni tego prawa nie łamali. Policjant jest zobowiązany do rzetelnego wykonywania swojej pracy... na szacunek to trzeba sobie zasłużyć! :)


Raczej odwrotnie. Każdego na starcie powinno się szanować. Ale szacunek można stracić.

Mowa jest srebrem ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2576
#dejwol nieaktywny
14 stycznia 2013r. o 10:40
w piątek widziałem jak radiowóz (choć raczej taxi) odbierał z przychodni kobietę z prawie dorosłym synem. Pewnie przyjechali na interwencje ... żona dzwoniła. :D
A taxi 12 zł :P jak żonka nie ma prawka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Petent niezalogowany
14 stycznia 2013r. o 13:18
Ostatnio byłem w naszej komendzie za szybą przyjął mnie jakiś policjant i krzyczał bo mu mikrofonu i głośnika nie dali. Żenada. Trochę czekałem, nie o to chodzi ale na wejściu powinna być jakaś miła pani, a tu stoisz za szybą i nie wiesz o co kaman. Wszedłem do tej komendy a tam smrud, brud i ubustwo lat pprzedwojennych jak nam Niemcy zostawili.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~grzegorz99 niezalogowany
14 stycznia 2013r. o 16:36
Faktycznie ta komenda to nędza i obciach ale za to Inspekcja Transportu Drogowego błyszczy super furami i robi zdjęcia. Na policję znów zabrakło kasy. Lepsza armia, tam bynajmniej przed Świętami pamiętali i pieniędzy na premię, nie wiadomo za co, nie żałowali
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zawiadamiająca niezalogowany
14 stycznia 2013r. o 18:17
kiedyś coś zgłaszałam na komendzie w Bolesławcu i ten obsługujący Policjant zaczął strasznie się motać bonie mógł nic wydrukować:). Ja mu na to, żeby napisał raport do szefa, że ma sprzęt niesprawny, a on mi na to, że musi pogadać ze swoim ministrem finansów w domku czyli z żona żeby kupiła bo firma może mu dać ale maszynę do pisania:) Mówił, że wszystko sobie przyniósł z domu bo nic nie było dla niego. Przykre ale prawdziwe....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10203
#Ernest nieaktywny
14 stycznia 2013r. o 18:22
też słyszałam podobne żale od policjantów,ale to jednak jest przykre,mają nas bronić,a nie czym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.