Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Policja dostała radiowóz i komputery
~ niezalogowany
14 stycznia 2013r. o 21:26
A ja bym im nic nie dała. Może są w Polsce, a na pewno w Niemczech policjanci o jakich nam się marzy w Bolesławcu. Wiele razy słyszałam od nich kłamstwo, nawet na sali rozpraw, a obrońca-adwokat wygłaszał mowę, że to wstyd dla Polski, że mamy taką policję. Wiele by o nich pisać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PP niezalogowany
14 stycznia 2013r. o 21:35
Czy kobiety tam pracujące są gorsze od mężczyzn ? ! Zaufanie do Milicji pozostało, bo ludzie czuli się bezpieczni, ale policji w Bolcu wciąż do Milicji daleko, a i ludzie zawiedzeni bo wciąż myli im się ofiara z przestępcą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nki niezalogowany
16 stycznia 2013r. o 13:01
Jaki radiowóz lepiej im kupić rowery i niech poruszają się po gminie warta bolesławiecka a nie jak teraz jeżdżą po bolesławcu bez potrzeby
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~profesor niezalogowany
18 stycznia 2013r. o 17:32
~milicjant napisał(a): faktycznie to żenada , że państwa Polskie nie potrafi bądź nie chce / bo tak wygodniej /w pełni wyposażać Policje w sprzęt choćby taki jak radiowozy , z jednej strony duże pieniądze lokuje się w durnowate systemy takie jak SWD , a na tonery do drukarek i papier to nie ma - i znowu do urzędu miasta / gminy. I tak naprawdę uzależniacie się / POLICJA / od cywili - urzędasów. KPINA KPINA i WSTYD !!!!!! W tym miejscu podziękowania dla Pana TUSKA i Bronka Prezydentasa.


(...) !!!, aby zostać urzędasem jak to nazywasz, trzeba skończyc studia prawnicze (dasz rade?),,, aby zostać pracownikiem policji wystarczy (...) :P dziękuje, zegnam ...


Zmoderowano 19.01.2013 godz.13:31 - powód: złośliwości (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~szkoda gadać niezalogowany
18 stycznia 2013r. o 23:53
Jakieś 3 lata temu zaparkowałem swoje auto pod klatką schodową i wszedłem do klatki w ,której mieszkam,no i podjechał radiowóz zapalił światła (koguty)z ciekawości wróciłem się do bramy wejściowej no i okazało się, że to radiowóz w, którym siedziało dwóch super gliniarzy, którzy poprosili mnie o dokumenty do kontroli drogowej ,auto było zaparkowane poprawnie więc,bylem zdziwiony skąd ta reakcja,okazało się że panowie w radiowozie byli bardzo młodzi i nie mieli pojęcia na temat swojej pracy,gdyż twierdzili, że jechałem bez świateł co było nie prawdą, jak powiedziałem im że są nie poważni to wystawili mi mandat za obrazę funkcjonariusza na służbie,poprosiłem ich o numery legitymacji,ale oni stwierdzili, że nie mają takiego obowiązku i wlepili mi 500zł mandatu za ich obrazę,to teraz pytam czy mają obowiązek podać mi numer legitymacji ,czy nie bo ja wiem ,że jest to ich obowiązkiem. Dlatego mogę stwierdzić ,że Bolesławiecka policja jest do bani,i zamiast radiowozów powinno kupić im się rowery,a nie radiowozy jeszcze za nasze pieniądze.Nie dość,że zostałem zatrzymany do kontroli drogowej będąc na klatce schodowej, to jeszcze wlepili mi mandat 500 zł za to, że powiedziałem im prawdę.I co za takie działania mam kochać naszą milicję????????????Ale już teraz wiem ,że w takim przypadku trzeba dzwonić do oficera dyżurnego,bo przy każdej kontroli policja powinna nam się sama przedstawić. !! !! !! !! !! :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dinal niezalogowany
19 stycznia 2013r. o 0:13
tylko widzi Pan panie psorze, urzędas to rzecz zbędna, sprawa to niepodważalna; natomiast policja jest porzebna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4106
#igrek nieaktywny
19 stycznia 2013r. o 13:18
~szkoda gadać napisał(a): Jakieś 3 lata temu zaparkowałem swoje auto pod klatką schodową (...) i wlepili mi 500zł mandatu za ich obrazę(...) teraz wiem ,że w takim przypadku trzeba dzwonić do oficera dyżurnego (...)

Pokazujesz w swoim poście jaki jesteś tępy. Szkoda, że nie wiedziałeś 3 lata temu, że za obrazę f-sza nie dostaje się mandatu :] Ciesz się, ze Ci dupska nie skopali :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ala niezalogowany
19 stycznia 2013r. o 13:42
~Dinal napisał(a): tylko widzi Pan panie psorze, urzędas to rzecz zbędna, sprawa to niepodważalna; natomiast policja jest porzebna


Wymień "mądralo" choć jedno państwo na świecie bez urzędników. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.