Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zagraj w serialu Polsatu
~A... niezalogowany
14 stycznia 2013r. o 21:47
Tak trudno napisać jaka firma szuka statystów i początkujących aktorów?
Wyręczę mizerną reklamę: Tako media
Do firmy nic nie mam, ale jak się pisze reklamę, warto wyjaśnić potencjalnym "pracownikom" z kim będzie się miało do czynienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kinia niezalogowany
14 stycznia 2013r. o 23:41
~A... napisał(a): Tak trudno napisać jaka firma szuka statystów i początkujących aktorów?
Wyręczę mizerną reklamę: Tako media
Do firmy nic nie mam, ale jak się pisze reklamę, warto wyjaśnić potencjalnym "pracownikom" z kim będzie się miało do czynienia.


Powiem tylko tyle - spójrz na autora tekstu i zdjęcia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 stycznia 2013r. o 23:56
mięsny jeż
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1744
bartek23
14 stycznia 2013r. o 23:59
~ napisał(a): mięsny jeż

Ty go zjesz

MENTE ET MALEO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~A... niezalogowany
15 stycznia 2013r. o 11:40
~kinia - dziękuję za informację.
Jednak poważna firma nie będzie mi kazała się domyślać i doszukiwać się informacji po autorze zdjęć czy podpisie - co też nie musi być równoznaczne z poszukiwaczem talentów do wielkich seriali.
Ciekawe z iloma podmiotami poszukującymi narybku ATM Grupa współpracuje, widać robi się tłoczno, albo świadomie. Kto pracował na planie ten zna warunki.

Pozdrawiam starą ekipę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~fifka niezalogowany
15 stycznia 2013r. o 14:12
Pati i Gregor do odcinka ala mięsny jeż!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nicool niezalogowany
15 stycznia 2013r. o 21:50
Pewnie jako pierwsza na castingu pojawi sie Ewelina Jakubowska, wczesniej slyszalam ze prubowala we Wrocku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~exxxtra niezalogowany
15 stycznia 2013r. o 22:37
nie_powiem napisał(a): Bede!

Ja też, zagramy se razem ? Ja bede cie bił a ty bedziesz ryczał :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.