Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Biuro Poselskie otwarte
2924
#Anonim2924 nieaktywny
15 stycznia 2013r. o 9:06
~ napisał(a): A Pan Pawliszczy po co się tam wkręca?


Żeby zaprezentować swoje sukcesy w likwidacji Gminy Gromadka, tfuj, w zarządzaniu miałem na myśli oczywiście...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Łowca absurdów niezalogowany
15 stycznia 2013r. o 9:26
WujekDobrraRada napisał(a):
~ napisał(a): A Pan Pawliszczy po co się tam wkręca?


Żeby zaprezentować swoje sukcesy w likwidacji Gminy Gromadka, tfuj, w zarządzaniu miałem na myśli oczywiście...


Startuj w wyborach! Ja mogę być twoim rzecznikiem ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a niezalogowany
15 stycznia 2013r. o 15:19
żenada!! tyle przydupasów. Nie mają co robić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~brodiaga niezalogowany
15 stycznia 2013r. o 15:20
... to ile tam do wyborów zostało że "b.o." zaczynają się wychylać?
Reszta oszołomów z po, rp, pis, psl zaraz też się ocknie...
...Wiosna idzie, kryzys, podatki w górę!!! Kaski starczy przynajmniej dla korytka... Mandatami dorobią...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ZG niezalogowany
15 stycznia 2013r. o 17:27
Nie wierzę w żadną pomoc polityka. Biedny człowiek bez pieniędzy na adwokata (oczywiście spoza Bolesławca, bo nie układowego) obija się tylko od urzędu do urzędu, spółdzielni, polityka i nikt nie jest w stanie mu pomóc. Kapitał zbija oczywiście polityk, bo go widać, ale czy komuś pomógł ? !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ojciec Smardz niezalogowany
15 stycznia 2013r. o 17:42
Naprzód młodzieży świata...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
15 stycznia 2013r. o 17:50
~Ojciec Smardz napisał(a): Naprzód młodzieży świata...


Lenin zawsze wśród żywych . Chyba pójdę do Pani Szmajdzińskiej z prośbą o dofinansowanie zmiany płci , znudziło mi się bycie facetem :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 stycznia 2013r. o 20:00
cytat z tytułowego artykułu:
"Społecznym Asystentem będzie będzie prawniczka Marzanna Kansy "

To rozumiem...prawniczka..fachowiec .Mozna pogadac o konkretach a nie przelewać z pustego w prózne...Brawo! ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.