Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bilans Rajdowej WOŚP
3145
#hemi nieaktywny
16 stycznia 2013r. o 18:37
do: byłem widziałem:
szykany sa po to aby popracowac troszke kierownicą,jesli OS Krzywa miałby polegac na tym,aby but prosta,opony ,rękaw i z powrotem but-to chyba nie na tym polega sprawnościówka typu KJS ,tylko wyścig na prostej z zawracaniem na rekawie :)

Ja rozumiem,ze rozmawiałes z zawodnikami i sami powiedzieli ci ,że to wszystko do bani:)

dziwnym trafem tez tam byłem i zawodnicy sobie chwali sobie przede wszystkim odcinki!
Tesco: typowo techniczny i wymagający odcinek-krawężniki nie wybaczały błedów..
PZZ: kocie łby-też mozna było sie rozpedzić,ale tez wymagały precyzji a nie PAŁOWANIA,bo bład konczył się strata czasu,jak nie usterka.
Lotnisko:skoro OS dla ciebie to,kita na prostej i ręczny na nawrotce to sie nie dziwie,ze tak bola cie te utrudnienia w postaci opon..
Opony ciebie denerwowały,a dla wszystkich zawodników to norma.

Pierw zobacz na czym polega KJS,jak sa poustawiane trasy,a wtedy się przekonasz,że te opony czy inne slamazarne przejazdy przeszkadzały tobie,a dla zawodniów to norma,bo na tym polega KJS!

teraz włącz PS II i pokaż wszystkim,ze i tak jestes najszybszy:)


Dopisane 16.01.2013r. o godz. 18:33:

Byłem widziałem,cyt:
"OS PZZ-ty- generalnie fajna trasa ale nie dało się stanąć tak, żeby można było widzieć cały przejazd"

Napisz to samo wszelakim organizatorom :od KJS,przez mistrzostwa Polski kończąc na Mistrzostwach Świata
:] :] :]

i sie zal:"bo ja stałem na odcinku i nie widziałem całego przejazdu :D:D:D"
A może odcinki specjalne mają polegac na jeździe wokół ronda? Ale tez nie ,bo wysepka zasłania:P


Dopisane 16.01.2013r. o godz. 18:37:

~byłem widziałem napisał(a): Ciekaw jestem gdzie ta mapa była :> mapki OS-ów owszem były ale dojazdu jakoś nie widziałem. Dla mnie tam dojechać to nie problem, bo znam teren ale rozmawiałem z ludźmi pod Tesco to wiele osób spoza Bc pytało jak dojechać


tu ci przyznam rację ,bo niewiele osób wie gdzie mógł byc ten odcinek,ale jak ktos chciał sie dowiedziec ,to masa osób mogła pomóc,bo wiedzieli:)


Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wojtass niezalogowany
16 stycznia 2013r. o 19:58
Dodam że cały Rajdowy WOŚP wygrał Piotr Gryszczuk / Radosław Górski czyli generalkę,podpowiem tyle że jego brat to Albert Gryszczuk,też i zawitał 9 krotny mistrz w KJS,DMO itp w naszym regionie Piotr Czypionka który w tym roku będzie brał udział w RSMP,obecni też byli Rajdowi Mistrzowie Polski w kl HR, BMW M3, Arekadiusz Urbanowicz,Adam Jaros.
To jest druga taka impreza w tym mieście, a wszyscy chcą od razu nie wiem czego pomału do przodu. ;) a jak ktoś chciał wiedzieć co i gdzie się działo nie było chyba z tym problemu by się dowiedzieć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 stycznia 2013r. o 20:56
Do posta tego "byłem widziałem" bardzo pasuje komentarz pewnej much z nagrania:

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
16 stycznia 2013r. o 21:10
tak własnie ,Gryszczuk był na rajdowym Wospie,gdzie niektórzy mówią,że kicha,że jakieś goówna jeżdża,a sama Dakarowa postać do nas przyjeżdża...
Zresztą nie pierwszy raz :P:P
Był na zawodach w Bolesławcu,a zawody miały miejsce we wrześniu...

Pytania?? szczególnie pytam tych hejterów:)
Ludzie z Dakaru ,którzy w świecie motosportowym sa KIMS do nas przyjeżdżaja,a wy klepiecie,ze to źle,tamto niedobrze,auta nie takie...
Odpowiedzcie na to :]

Macie fotke Alberta Gryszczuka z OS Krzywa.[img=1358367059_s944cds.jpg]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marek niezalogowany
17 stycznia 2013r. o 15:04
do ,,byłem widziałem....''
jechałem jako zawodnik, brałem udział, dotarłem do mety.
odcinek Tesco - dla publiczności - tam można było zobaczyć cały odcinek stojąc w jednym miejscu. Tak jak chciałeś. typowa próba zręcznościowa, której nie lubią zawodnicy (łatwo uszkodzić auto i ogólny brak frajdy z jazdy), ale lubia kibice.
odcinek PZZ - trunda próba ze zróżnicowana nawierzchnią (kostka, błoto, tory kolejowe). Niebezpieczna ze względu na ściany budynków.
Odcinek Lotnisko Krzywa. - REWELACJA. Odcinek szybki, ale i techniczny, ze względu na szykany. Dzięki szykanom autka 50 - 70 konne mogły tu konkurować i robic takie czasu jak 200 konne smoki.
Zawodnicy jakoś nie mięli problemu z dotarciem do krzywej.
ORGANIZACJĘ OCENIAM W SKALI OD 1 D0 5 NA 5-, ALE ZE WZGLĘDU NA TAK MAŁY BUDŻET RAJDU JAKIM DYSPONOWALI 0ORGANIZATORZY COFAM,,-'' ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 stycznia 2013r. o 17:37
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dE7DfVJu7UM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
17 stycznia 2013r. o 19:44
NIE MAM PYTAŃ :)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~woje24 niezalogowany
20 stycznia 2013r. o 10:12
jak na drugą edycje to organizacja świetna,brawo chłopaki z bc rally i gratulcje! mi sie podobało i zastanawiam sie nawet nad startem w nastepnej edycji. a tym co narrzekają: zawsze mogliście spędzić dzien na ławce pod ratuszem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.