Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Cała pula dla parafii
2900
#falco nieaktywny
17 stycznia 2013r. o 19:11
proponuję w tym roku na ten cel przeznaczyć 50 000...
a co tam...100 000
albo 100 000 000....a niech mnie 1000000000000000000000....
to i tak będzie im za mało... :>

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
569
#Demonides nieaktywny
17 stycznia 2013r. o 19:36
Obserwując poczynania Naszego (nie mojego) włodarza miasta proponuję zmienić nazwę Urzędu Miasta Bolesławiec na Urząd Kościoła Katolickiego w mieście Bolesławiec.

@falco
Ile by nie wpompować w KK - to wszytko będzie mało.
Apetyt rośnie w miarę jedzenia.

<b style="color: #003DDF;">http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedysta:<U>Demonides</U></b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
17 stycznia 2013r. o 19:55
~sumienie Romana napisał(a):
hemi napisał(a): śmiech na sali...standardowo kościół najwięcej,a reszta co nie związana z kościołem to jakies dziwne fanaberie dziwnych ludzi..


To nie żadne fanaberie ! Bezczelność i buta rządzących osiągnęła już granice wytrzymałości. Jeżeli wybieracie tych naszych patafianów to tak macie, oni są pewni, że ich twardy elektorat w który inwestują wszystkich bolesławian pieniądze pójdzie i zagłosuje na nich. W wyborach w Bolesławcu średnio głosuje niecałe 50% więc potrzebna jest MOBILIZACJA - powiadam wam...


sumienie romana :
to taka ironia :(
Ale smutna,bo ,tak ja napisałem,że ci co poza kościołem to jakieś fanaberie,a ci co z kościołem i Romanem to wartościowe inicjatywy,niestety (tak jak napisał to Demonides) wszystko na kościół,a reszta to jakieś nie wiadomo co...

A później obudzi się się burmistrz Bolesławca z jedynym wydarzeniem jakim są DKCH ,i co będzie? Kicha:(

Bluesa juz u nas nie ma,wszelkie działania dążą do tego aby Gliniada była FE i jej nie wspieramy...
Do czego dąży obecna władza?
Aby zniszczyć to co jest z Bolesławcem kojarzone?

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
17 stycznia 2013r. o 21:55
a co jest? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 stycznia 2013r. o 7:56
hemi napisał(a):
Bluesa juz u nas nie ma,wszelkie działania dążą do tego aby Gliniada była FE i jej nie wspieramy...

Chwileczkę... Gliniada to prywatna inicjatywa pewnego właścicela restauracji więc dlaczego niby ktoś kto ma jego pochód w nosie miałby znowu finasować? Bo ty tak uważasz?
Ty jest antyklerykałem więc zawsze będzie się w tobie zbierała krew jak Kościół coś dostanie (jeśli nawet w słuszniejszym celu).

To są wszystko uroki demokracji, którą zdaje się popierasz - gdyż popierasz wybory. Skoro więc wybrano Romana to ciesz się bo każdy wybor to jest święto demokracji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sumienie Romana niezalogowany
18 stycznia 2013r. o 20:41
Dzisiaj pazerni kościelni rwą bo mają ku temu dobre warunki a my tu możemy sobie wypisywać!
Mobilizujcie się - powiadam wam...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
18 stycznia 2013r. o 22:05
Rwą bo mają dobre warunki ku temu i jako ludzie dobrze wyedukowani ,zdają sobie sprawę ,że to już koniec !! Ile wyrwą to ich :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
19 stycznia 2013r. o 8:58
~ napisał(a):
hemi napisał(a):
Bluesa juz u nas nie ma,wszelkie działania dążą do tego aby Gliniada była FE i jej nie wspieramy...

Chwileczkę... Gliniada to prywatna inicjatywa pewnego właścicela restauracji więc dlaczego niby ktoś kto ma jego pochód w nosie miałby znowu finasować? Bo ty tak uważasz?
Ty jest antyklerykałem więc zawsze będzie się w tobie zbierała krew jak Kościół coś dostanie (jeśli nawet w słuszniejszym celu).

To są wszystko uroki demokracji, którą zdaje się popierasz - gdyż popierasz wybory. Skoro więc wybrano Romana to ciesz się bo każdy wybor to jest święto demokracji.


Dobra ale porównaj skalę wydarzeń ,jakimi sa DKCH i Gliniada,które wydarzenie jest bardziej rozpoznawalne,wiecej przynosi miastu chocby jako promocja?
Wiem,że dla innych DKCH to przezycie duchowe a Gliniada to jakaś pomyłka.Ale nie faworyzujmy na siłe DKCH ,dlatego że wypada a wręcz trzeba z nimi zyć dobrze.

Rok w rok DKCH dostaja prawie wszystko,a inne "niemiastowe" inicjatywy dostają jakieś ochłapy..

Co do tego,ze niby zbiera sie we mnie krew jak kościól cos dostaje-dla mnie nie było by problemu gdyby było to sprawiedliwe,a niestety to nie jest i wiadomo (niezaleznie od moich prywatnych wyborów w tej kwestii) nie od dziś,że tzw>"kościelni" mają u nas dosłownie raj,lepiej miec nie mogą
:]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.