Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gastroskopia w CM Stomadent – na badania zaprasza doktor Jan Ośko
~ niezalogowany
16 stycznia 2013r. o 18:02
~ napisał(a): Odczep się z głupimi tekstami ! Kto pisze ,że za darmo powinno być ?!!! Powinno być TANIEJ, ogarniasz???


ale chyba nie myślisz, że ktoś sobie wziął kwotę z księżyca tylko policzył koszty uruchomienia takiej usługi, dodał zysk i wyszła mu cena

to nie samorządowa firma żeby podatnik kupował sprzęt, żeby lekarze mieli na czym zarabiać

ogarniasz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RRR niezalogowany
16 stycznia 2013r. o 18:02
a robita na znieczuleniu,bo inaczej nawet za doplatą....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 stycznia 2013r. o 18:42
~ napisał(a): ale chyba nie myślisz, że ktoś sobie wziął kwotę z księżyca tylko policzył koszty uruchomienia takiej usługi, dodał zysk i wyszła mu cena
to nie samorządowa firma żeby podatnik kupował sprzęt, żeby lekarze mieli na czym zarabiać
ogarniasz?

No co ty ? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2576
#dejwol nieaktywny
16 stycznia 2013r. o 19:53
1/5 emerytury przeciętnego emeryta
i jak teraz wyglada ta kwota?? ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~spokojny niezalogowany
16 stycznia 2013r. o 21:52
Moim zdaniem 200,0pln to całkiem tanio. Weźcie pod uwagę koszt sprzętu ( wysoki), trudnej dezynfekcji ,koszty wynajmu gabinetu, podatek - min. 40,0zl
porównajcie z cennikiem mechaników samochodowych, hydraulików etc. A emeryt może sobie spokojnie wykonać to badanie " na fundusz", za darmo, tylko w kolejce poczekać trzeba...
Ceny w gabinetach lekarskich będą rosły, zobaczycie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 stycznia 2013r. o 22:02
Ja bym tam doktorom różnym nie żałowała zapłacić za usługę ,tylko problem w tym ,że jak za dużo kosztuje jak na moje możliwości,to skąd nabiorę pieniędzy? Prawie zawsze leczyłam sie prywatnie,jak mnie było stać,a 200 zł to dla mnie za dużo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 stycznia 2013r. o 22:40
Bardzo drogo!
W Legnicy wysokiej klasy specjalista przy Szpitalu w Radimedzie robi takie badanie za 100 złotych, zatem nawet z dojazdem się ... opłaca Legnica.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wiolizna niezalogowany
16 stycznia 2013r. o 23:43
No wiecie, sprzęt wyższej jakości, znane, cenione nazwisko, no może to też ma znaczenie. Ośko dobry jest w tym co robi, a za markę się płaci najwięcej hehe :p
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.