Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gastroskopia w CM Stomadent – na badania zaprasza doktor Jan Ośko
~Mika niezalogowany
17 stycznia 2013r. o 10:09
Przestańcie chodzic do lekarzy a zobaczycie jak umieralnosc w kraju spadnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 stycznia 2013r. o 10:49
~Mika napisał(a): Przestańcie chodzic do lekarzy a zobaczycie jak umieralnosc w kraju spadnie


Jak na razie jesteś trollem 2013r.

A jak jesteś zdrowy to wypierpapier, albo życzę ci abyś zachorował na ciężką przewlekłą chorobę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ona niezalogowany
17 stycznia 2013r. o 12:01
a moze jakieś opinie o dr Ośko? potrzebuje pilnie zrobić gastroskopię, nie mam czasu jeździć gdzie indziej, potem znów po wyniki itp więc jak dla mnie (nawet za opłatą) to rewelacyjna informacja o ile lekarz dobry, więc proszę o opinie jeśli ktoś zna pana doktora.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 stycznia 2013r. o 13:15
~Ona napisał(a): a moze jakieś opinie o dr Ośko? potrzebuje pilnie zrobić gastroskopię, nie mam czasu jeździć gdzie indziej, potem znów po wyniki itp więc jak dla mnie (nawet za opłatą) to rewelacyjna informacja o ile lekarz dobry, więc proszę o opinie jeśli ktoś zna pana doktora.


jak gość jest ordynatorem chirurgii w Lubaniu do którego naszemu szpitalowi wiele brakuje to pewnie zna się na rzeczy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 stycznia 2013r. o 13:51
Jak wam za drogo to w szpitalu za darmo macie, tylko trzeba troszku poczekać..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 stycznia 2013r. o 15:22
~ napisał(a): Jak na razie jesteś trollem 2013r.

A jak jesteś zdrowy to wypierpapier, albo życzę ci abyś zachorował na ciężką przewlekłą chorobę.



Nie życz drugiemu ,co tobie niemiłe bo to grzech i obróci sie przeciwko tobie ,jak komuś życzysz żle to spotka to ciebie,to jest sprawdzone ,więc drżyj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4122
#karmelka29 nieaktywny
17 stycznia 2013r. o 16:08
~ napisał(a):
~Mika napisał(a): Przestańcie chodzic do lekarzy a zobaczycie jak umieralnosc w kraju spadnie


Jak na razie jesteś trollem 2013r.

A jak jesteś zdrowy to wypierpapier, albo życzę ci abyś zachorował na ciężką przewlekłą chorobę.



:] ...ja Kocham Bolec.Info e.. :] :| żenada...


Dopisane 17.01.2013r. o godz. 16:08:

:) ...tyldo..obyś nigdy nie chorowa (Ł) (Ła).....

Zastosowana autokorekta


Trzeba tak żyć, żeby można było mieć szacunek dla samego siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 stycznia 2013r. o 16:16
karmelka29 napisał(a): :] ...ja Kocham Bolec.Info e.. :] :| żenada...Dopisane 17.01.2013r. o godz. 16:08: :) ...tyldo..obyś nigdy nie chorowa (Ł) (Ła).....


Bóg zapłać ,:P

Zmoderowano 17.01.2013 godz.20:43 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.