Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Stanisław Chwojnicki<br /><b>szef SLD w Bolesławcu</b>

~ZnowuJa niezalogowany
22 stycznia 2013r. o 19:52
TA - uważaj na mocne słowa, bo będzie jeszcze tak, ze będziesz musiał przepraszać publicznie za obrazę, jakby nie było urzędnika państwowego, np. na łamach portalu...a co do pana Chwojnickiego to przynajmniej miał odwagę wypowiedziec sie na łamach bolec.info nie tak jak "inni wielcy" tego miasta głowe w piasek chowają....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10247
#TA nieaktywny
22 stycznia 2013r. o 20:45
Za co będę musiał przepraszać? Za pisanie, iż bierze kasy tyle? Toć to publicznie wiadomo, można sprawdzić. A to, że ten komuch blokuje przyznanie dotacji dla Domu Dziecka, to też wiadomo. A że jest komuchem? Sam się chwali ukończeniem szkoy w Leningradzie... Sorry...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wielbiciel generała niezalogowany
23 stycznia 2013r. o 11:46
Gdyby nie ten znienawidzony GENERAŁ to dzisiaj śpiewałbyś przy każdej okazji hymn ZSRR, a do krewnych spod znaku "S" pisałbyś ocenzurowane listy do Irkucka. A Muzeum Kutuzowa obowiązkowo byś zaliczał 7. listopada i 23. lutego. Tak mogłoby być !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zbigniew niezalogowany
23 stycznia 2013r. o 13:11
Jeśli ktoś gardzi faktami i ustaleniami, najnowsza zbadaną dokładnie historią Polski, za to ceni sobie legendy miejskie, to rzeczywiste może sobie pomyśleć ze tak mogło by być
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10247
#TA nieaktywny
23 stycznia 2013r. o 16:18
~wielbiciel generała napisał(a): Gdyby nie ten znienawidzony GENERAŁ to dzisiaj śpiewałbyś przy każdej okazji hymn ZSRR, a do krewnych spod znaku "S" pisałbyś ocenzurowane listy do Irkucka. A Muzeum Kutuzowa obowiązkowo byś zaliczał 7. listopada i 23. lutego. Tak mogłoby być !!

Gościu! (...) która wyprowadziła wojsko przeciw swoim rodakom. A mnie interesuje bardziej, dlaczego taki wychowanek sowietów (szkoła w Leningradzie, którą się chwali) ma decydować o dotacjach dla dzieci w domach dziecka!

Zmoderowano 23.01.2013 godz.19:29 - powód: ubliżanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 stycznia 2013r. o 17:09
TA napisał(a): . A mnie interesuje bardziej, dlaczego taki wychowanek sowietów (szkoła w Leningradzie, którą się chwali) ma decydować o dotacjach dla dzieci w domach dziecka!


Wiesz dlaczego? Bo jest mądrym człowiekiem.

Zmoderowano 23.01.2013 godz.19:30 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10247
#TA nieaktywny
23 stycznia 2013r. o 21:15
TA napisał(a):
~wielbiciel generała napisał(a): Gdyby nie ten znienawidzony GENERAŁ to dzisiaj śpiewałbyś przy każdej okazji hymn ZSRR, a do krewnych spod znaku "S" pisałbyś ocenzurowane listy do Irkucka. A Muzeum Kutuzowa obowiązkowo byś zaliczał 7. listopada i 23. lutego. Tak mogłoby być !!

Gościu! (...) która wyprowadziła wojsko przeciw swoim rodakom. A mnie interesuje bardziej, dlaczego taki wychowanek sowietów (szkoła w Leningradzie, którą się chwali) ma decydować o dotacjach dla dzieci w domach dziecka!Zmoderowano 23.01.2013 godz.19:29 - powód: ubliżanie (sentinel)

Nie wiem, dlaczego moderator mnie ocenzurował. Boć tylko zacytowałem klasykę. Czyżby nie znał "Bluzgu na generała"? To polecam:

Z pozdrowieniami!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cala prawda niezalogowany
23 stycznia 2013r. o 23:04
co tu wiecej dodac????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza