Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Stanisław Chwojnicki<br /><b>szef SLD w Bolesławcu</b>

~Sympatyk SLD niezalogowany
21 stycznia 2013r. o 14:47
~Pewnik napisał(a): Mądry facet. Wcale mi nie przeszkadza jego przeszłość, przeciwnie. Oczywiście "budowniczym" nowego systemu, sprzedawczykom bogactwa narodowego, victorianom (to ci, którzy w niedalekiej przeszłości protestowali z podniesioną ręką i palcami w kształcie V) tacy ludzie przeszkadzają, bo potrafią wymagać. No cóż, jedni budowali, by drudzy rujnowali i rozkradali. Panie Stanisławie, im nigdy nie będzie z panem po drodze. Nie szkodzi. Słowami toruńskiego klasyka: alleluja i do przodu!


Też tak uważam.Proszę zwrócić uwagę na istotny szczegół - wszyscy , którzy pozytywnie piszą o Panu Chwojnickim ,nie uzywają wyzwisk w stosunku do osób piszących krytyczne komentarze. Ale Oni , obrzucaja nas inwektywami , ubliżają.Czy tak powinny wygladać polemiki? Ktoś napisał o mnie "czerwona kukła".Nie byłam , nie jestem członkiem jakiegokolwiek ugrupowania politycznego. Moja sympatia do SLD wynika chociażby stąd , iż to SLD-owski Premier , Leszek Miller , jako jedyny przedstawiciel rządu , upomniał się o "rekompensty" dla Polaków , którzy przeżyli w niemieckich obozach zagłady do czasu zakończenia wojny. Tym ludziom zadawano wiele cierpień, dokonywano na nich doświadczenia medyczne , ich dzieci urodziły się z powaznymi chorobami (skutek tych doświadczeń) a żaden rząd , Polski rząd , nie zatroszczył się , by mieli chociaż darmowe sanatoria.Troszkę nie na temat , przepraszam.Musiałam wykazać skąd moja sympatia do SLD.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4254
#parenti nieaktywny
21 stycznia 2013r. o 14:57
~Sympatyk SLD napisał(a): Moja sympatia do SLD wynika chociażby stąd , iż to SLD-owski Premier , Leszek Miller , jako jedyny przedstawiciel rządu , upomniał się o "rekompensty" dla Polaków , którzy przeżyli w niemieckich obozach zagłady do czasu zakończenia wojny. Tym ludziom zadawano wiele cierpień, dokonywano na nich doświadczenia medyczne , ich dzieci urodziły się z powaznymi chorobami (skutek tych doświadczeń) a żaden rząd , Polski rząd , nie zatroszczył się , by mieli chociaż darmowe sanatoria.Troszkę nie na temat , przepraszam.Musiałam wykazać skąd moja sympatia do SLD.

Chwala Millerowi za upomnienie sie. Zapomnialas dodac, ze nie upomnial sie o rekompensaty, dla Polakow, ktorzy przezyli sowieckie i polskie lagry, gdzie ludziom rowniez zadawano wiele cierpien, ludzie umierali z glodu, z wycienczenia i z tortur.
Miller wywodzi sie z tej zbrodniczej organizacjji jaka byla PZPR. Dzieki te organizacji wpisano, za rzadow Gierka zapis do Konstytucji o wiecznej wiernosci i przyjazni z ZSRR.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
21 stycznia 2013r. o 15:52
No i zabrał studentom zniżke na przejazdy pkp, taki z niego był zakręcony lewicowiec

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pewnik niezalogowany
21 stycznia 2013r. o 16:26
Gdzie mundur tam dyscyplina, gdzie munduru brak - rozpierducha!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2346
#gustaw nieaktywny
21 stycznia 2013r. o 17:37
DUPA DOWÓDCA I TERAZ TEŻ DUPA !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10247
#TA nieaktywny
21 stycznia 2013r. o 18:06
Co ten komuch twierdzi o Domu Dziecka? Że za dużo dostają? To poczytajcie:
"Więcej, bo 206 937, 56 zł zarobił wicestarosta, Stanisław Chwojnicki. On jednak do tej kwoty może sobie doliczyć jeszcze niemal 60 tys. emerytury. "
Cyt. za: http://bobrzanie.pl/2011/10/19/letowski/chcesz-miec-200-000-pensji-zostan-samorzadowcem

Niech się do tego odniesie. A później przestanie pieprzyć...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 stycznia 2013r. o 18:53
parenti napisał(a):
~Sympatyk SLD napisał(a): Moja sympatia do SLD wynika chociażby stąd , iż to SLD-owski Premier , Leszek Miller , jako jedyny przedstawiciel rządu , upomniał się o "rekompensty" dla Polaków , którzy przeżyli w niemieckich obozach zagłady do czasu zakończenia wojny. Tym ludziom zadawano wiele cierpień, dokonywano na nich doświadczenia medyczne , ich dzieci urodziły się z powaznymi chorobami (skutek tych doświadczeń) a żaden rząd , Polski rząd , nie zatroszczył się , by mieli chociaż darmowe sanatoria.Troszkę nie na temat , przepraszam.Musiałam wykazać skąd moja sympatia do SLD.

Chwala Millerowi za upomnienie sie. Zapomnialas dodac, ze nie upomnial sie o rekompensaty, dla Polakow, ktorzy przezyli sowieckie i polskie lagry, gdzie ludziom rowniez zadawano wiele cierpien, ludzie umierali z glodu, z wycienczenia i z tortur.
Miller wywodzi sie z tej zbrodniczej organizacjji jaka byla PZPR. Dzieki te organizacji wpisano, za rzadow Gierka zapis do Konstytucji o wiecznej wiernosci i przyjazni z ZSRR.


Miller to komusza miernota jak cale to post-pezetpereowskie bagno. Ostatnio chwalil sie na twitterze, ze idzie na jakas uroczystosc ku "czci radzieckich zolnierzy ktorzy wyzwolili polskie". Tylko ze oni polski nie wyzwolili a przyszli jako mordercy i okupanci ktorzy niszczyli polskosc przez dekdy co dzisiaj kontynuuja te lewackie pomioty z Millerem skojarzone. Jeszzcze przyjdzie taki czas, ze na drzewach zamiast lisci. ... gleboko w to wierze!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10247
#TA nieaktywny
22 stycznia 2013r. o 16:37
Dodaję wpis, żebyście nie zapomnieli o tym (...), co na dzieciach skąpi, a sam rocznie ponad 250 tysięcy wyciąga od państwa.

Zmoderowano 23.01.2013 godz.19:28 - powód: ubliżanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza