Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat

Stanisław Chwojnicki<br /><b>szef SLD w Bolesławcu</b>

~ niezalogowany
20 stycznia 2013r. o 13:51
~egon napisał(a): nie mam 25 lat ale dobrze mówisz komuna wykończyła nas w ciągu 50 lat a kapitalizm w ciągu 20 lat i dlatego w Polsce nigdy niebędzie dobrze
To nie kapitalizm wykańcza polaków, to komuniści żyjący w kapitalizmie :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TA niezalogowany
20 stycznia 2013r. o 15:04
Moją zablokowaną wypowiedzią było stwierdzenie, że to stary komuch. I nawet nie chodzi mi o jego gębę, ale o to, co robi (albo czego nie robi!). Niemcy zrobili denazyfikację, mądrzy robię deratyzację. Zróbmy w końcu dekomunizację!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2346
#gustaw nieaktywny
20 stycznia 2013r. o 15:29
Był dowódcą JW do niczego i nikomu nic nie pomógł a teraz robi to samo !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~były podwładny niezalogowany
20 stycznia 2013r. o 17:04
a ja uważam że "mały" bo go tak nazywaliśmy jest pro:) sprawy zawsze prał na własnym podwórku i tak trzeba. kupa powinna być w kupkach a nie rozrzucona po całym podwórku. ten gość jest konkretny. daje ale i wymaga i tak być powinno. co wy tu ludziska mówicie o komunie???? komuny w Polsce nie było. to był socjalizm. jak by była komuna to teraz nie byłoby takiego roz........lu. a ta "komuna" to przez 40lat po wojnie podniosła kraj z gruzu i zadłuzyła nas na ok. 46mln a "cudowny kapiltalizm" w 10 lat zadłużenie potroił (nie wspomnę że umorzono nam prawie 20mln) staszek jest gość konkretny i niech rządzi ile trzeba. ja będę za nim cociaż mam dopiero 40l i mile wspominam kiedy mnie opr jak nabroiłem jako żołnierz a krzywdy nie zrobił. to rasowy dowódca. jak mówi przełozonego lubić nie trzeba trzeba wykonywać jego polecenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sympatyk SLD niezalogowany
20 stycznia 2013r. o 17:13
Zgadza się - przełozonego lubic nie trzeba.Trzeba wykonywac jego polecenia. Maksymę zna prawie każdy , kto pracował gdziekolwiek i miał przełozonego . Jeżeli ocena wykonanej pracy jest zadawalająca ,świadczy to o fachowości przełozonego no i kadry , którą kieruje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~precz z komuną niezalogowany
20 stycznia 2013r. o 18:16
A co wasze zwyczaje wojskowe mają wspólnego z życiem w realu? kiedyś juz był pewien generał, największy zdrajca w powojennej rzeczywistości... wprowadził tenże generał mundury do rządu, wiadomo jak to się skończyło...w ogole na całym świecie gdzie mundury, junty, to tylko zamordyzm i nic więcej.... ale pewien rodzaj ludzi byc trzymany krótko za mordę, więc nie dziwię się powyższym wypowiedziom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 stycznia 2013r. o 18:48
~... ja będę za nim chociaż mam dopiero 40l i mile wspominam kiedy mnie opr jak nabroiłem jako żołnierz... [/c napisał(a): taa... ja bym na komunę ani na socjalizm nie narzekał jakbym teraz w wieku 40l siedział na żołnierskiej emeryturze. A kapitalizm był przeklinał, bo za wszystko trza płacić. Za komuny to były czasy :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~były podwładny niezalogowany
20 stycznia 2013r. o 21:15
gdyby nie ten generał to Polski by dziś nie było a ty człowiecze byś po niemiecku lub rosyjsku sie wypowiadał bo wojska stały na granicach i czekały na wejście do naszego kraju, a czy jestem na emeryturze czy nie to moja sprawa może i tak a może jeszcze podnoszę sobie procenty i czekam z odejściem. tobie najwyraźniej żal że trzeba w cywilu zap....ć za marne grosiki co?? trzeba było iść do wojska i teraz nie zazdrościć. tylko jedna sprawa co? do wojska nie każdego przyjmuja no i tam trzeba się uczyc a potem dowodzić ludźmi co? a to nie każdy umie. zresztą nie będę się wdawał w rozmowę jak ktoś nie ma o czymś pojęcia a na "małego " głosował będę bo ten przynajmniej nie szkodzi a i jeszcze coś robi patrz schetynówki. co dobrze jedzie sie do nowogrodźca al bo do gromadki przez osłą??? samo się zrobiło nie?? ktoś tym musiał pokierować ale biadolić to każdy potrafi. kto by nie rządził to każdy jest be i fu. jak taki każdy kapitalista mądraliński to do władz starostwa miasta województwa itd i wykazać się. nie a po co lepiej zasiąść na portalu i popisać pierdoły. nie odpowiada idź i powiedz że źle rządzą. co odwagi cywilnej zabrakło? a może nie zabardzo ze znajomością przepisów o sprawowaniu władzy samorządowej. skończyłem i dowidzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza