Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Farby, lakiery, tynki dekoracyjne i artykuły malarskie to nasza specjalniość
~Ozzmen niezalogowany
21 stycznia 2013r. o 22:02
~kiki napisał(a): Ha! Super Paweł! To się pewnie ,,Wszechmogący,, pan K.trochę zdenerwował.I bardzo dobrze.POWODZENIA!!! :P


Na Panu "K" to nie wiem, ale za murem jest trzech "Wielkich Braci", na pewno się nie ucieszą ;( , a to nie wróży dobrze... ;) Ha,ha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Goskja niezalogowany
21 stycznia 2013r. o 22:14
Też tak myślę,że powyższa wypowiedz to były szef Pawła.Teraz pracownicy Farba&Mix będą mogli spokojnie,bez stresu i z uśmiechem na twarzy przyjść do pracy,bo znam właścicieli sklepu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PanP niezalogowany
21 stycznia 2013r. o 22:14
Gdzieś mnie wycięło, Dzięki wszystkim za słowa otuchy,:P a powodzenie też sie przyda:D, jak pisałem we wstępie i tak jestem najlepszy !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bogdan S niezalogowany
21 stycznia 2013r. o 22:20
Znam farby Teknos od 9 lat.Wiem dobrze ,ze Tikurila nie jest wstanie im dorownac w jakimklwiek temacie.Jezeli bedziecie je mieli w cenach nizszych niz Tikurila to wszystrkim goraco polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pan K niezalogowany
21 stycznia 2013r. o 22:26
Przykro mi Pawel
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nikt extra niezalogowany
21 stycznia 2013r. o 22:50
Malowalem

-Caparolem
-Tikkurilla
-Beckersem

Dostalem od Pawla puszke Teknosa i nie chce klamac - jest naprawde SUPER.Cena lepsza o 20 - 30 % jak w Lakfarbie.
Juz jestem wasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bogdan S niezalogowany
21 stycznia 2013r. o 23:29
~nikt extra napisał(a): Malowalem

-Caparolem
-Tikkurilla
-Beckersem

Dostalem od Pawla puszke Teknosa i nie chce klamac - jest naprawde SUPER.Cena lepsza o 20 - 30 % jak w Lakfarbie.
Juz jestem wasz.


to nie klam!
szkoda też ze, wydajność mają o 30-40% mniejszą!!
coś za coś :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~brzezik niezalogowany
22 stycznia 2013r. o 8:04
~PanP napisał(a): Gdzieś mnie wycięło, Dzięki wszystkim za słowa otuchy,:P a powodzenie też sie przyda:D, jak pisałem we wstępie i tak jestem najlepszy !!



"Panie P" , czy Panie "Pawle ", czy może jeszcze jakoś inaczej ??
Proszę wypowiadać się w swoim imieniu, chyba że się Pan wstydzi
swojej osoby- osobiście się nie dziwię , też bym się na Pana miejscu się nie podpisał.

Pozdrawiam wszystkich
Paweł Brzezicki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie