Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Okłamał policjantów, że ukradli mu samochód
~TomTom niezalogowany
23 stycznia 2013r. o 20:31
Jak go nie złapali to niby jak mu udowodnią, że jechał po pijaku? Równie dobrze, ja mogę się zgłosić i powiedzieć, że to ja jechałem tym samochodem i nie widziałem żadnego patrolu a z drugiej strony co to za patrol jak go nie dogonił???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 stycznia 2013r. o 20:37
..."Zgłaszający został dokładnie przesłuchany na okoliczności zdarzenia. W wyniku ustaleń okazało się, że przestępstwa nie było. Mężczyzna zgłosił kradzież, aby uniknąć odpowiedzialności za to, że nie zatrzymał się do kontroli drogowej, gdyż był pod wpływem alkoholu a następnie porzucił swój pojazd."

po co te ewentualne rady...wszystko jest wyjasnione i jesli tak pisza to wiadomo ze gosc posiedział kilka godzin na dołku i wyspiewał wszystko co i jak... :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon niezalogowany
23 stycznia 2013r. o 22:12
Bardzo łatwo jest udowodnić czy ktoś był w tzw stanie po alkoholu tylko ważne jest ile czasu upłynęło od próby zatrzymania do czasu zgłoszenia o kradzieży. Ważne jest czy próbujący zatrzymać samochód policjanci mają pewność co do tego kto siedział za kierownicą. Głupota gościa to zawiadomienie o niepopełnionym przestępstwie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anty niezalogowany
25 stycznia 2013r. o 22:17
Ciekawe co powiedziałby nam sam człowiek ? Nie dano nam Go wysłuchać. Może policjanci coś mu dali aby kłamał ? Przecież nie raz słyszymy jak policjanci każą się przyznawać do czynów nie popełnionych, po latach wychodzi, że człowiek siedział niewinnie i dopiero na wolności może żądać odszkodowania, tylko policjanci już nie ci. Osobiści nie wierzę im i wiem, że ludzie nie przepadają za policjantami. Takich wspaniałych policjantów jak Komendant Różycki, po prostu już nie ma. Zawsze będę cenił przede wszystko Pana szlachetne serce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 stycznia 2013r. o 23:27
zamknij ryj ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kosa niezalogowany
25 stycznia 2013r. o 23:35
~ napisał(a): zamknij ryj ..


Jak ty masz ryj to sam sobie go zamknij.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.