Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W imię przyzwoitości
11445
PanM
11 maja 2017r. o 9:48
~~Bidna lemingoza napisał(a): Na Macierewicza - najbardziej znienawidzonego przez szKODników (bo inteligentny, bohaterski, nie dający się ani kupić ani zastraszyć), NIE MA ŻADNEGO HAKA, to pozostaje tworzyć "fakty" prasowe i snuć niekończące się kampanie nienawiści.

Kiedy się czyta/ogląda tę niekończącą się rzekę nienawiści, obelg i gołosłownych pomówień, nawet nieznający zupełnie istoty sprawy i mało rozgarnięty zauważy wielkie zapotrzebowanie na biegłych psychiatrów.
Bezmózgie, nienawistne lemingi - do specjalistów! Co prawda stan wygląda na beznadziejny, ale psychiatria czyni jednak wielkie postępy ;)


Lubicie Państwo używać słów /szkodnik , mowa nienawiści , tylko prawda , lemingoza , świnie , bezmózgi , nienormalni /obraźliwych krzystając z anonimowości.
Ja tymczasem jawnie mam odwagę oświadczyć że obecny minister obrony Antoni Macierewicz jest jednym z największych szkodników w historii Polski. Człowiek nieodpowiedzialny , nieobliczalny , niekompetentny , mściwy , bardzo krótkowzroczny politycznie .
Co do haka na Antoniego M -- Wszystko wskazuje na to że nie ma go na niego Jarosław Kaczyński a A M ma na Jarosława.
Przykra rozmowa z PiS owymi poplecznikami.Niemal każdy anonimowy tchórz .

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 maja 2017r. o 10:23
Jako aktywista palikota masz doświadczenie w obrażaniu. W każdym komentarzu to robisz. Zasługujesz więc na takie samo traktowanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 maja 2017r. o 13:55
PanM napisał(a):
~~Bidna lemingoza napisał(a): Na Macierewicza - najbardziej znienawidzonego przez szKODników (bo inteligentny, bohaterski, nie dający się ani kupić ani zastraszyć), NIE MA ŻADNEGO HAKA, to pozostaje tworzyć "fakty" prasowe i snuć niekończące się kampanie nienawiści.

Kiedy się czyta/ogląda tę niekończącą się rzekę nienawiści, obelg i gołosłownych pomówień, nawet nieznający zupełnie istoty sprawy i mało rozgarnięty zauważy wielkie zapotrzebowanie na biegłych psychiatrów.
Bezmózgie, nienawistne lemingi - do specjalistów! Co prawda stan wygląda na beznadziejny, ale psychiatria czyni jednak wielkie postępy ;)


Lubicie Państwo używać słów /szkodnik , mowa nienawiści , tylko prawda , lemingoza , świnie , bezmózgi , nienormalni /obraźliwych krzystając z anonimowości.
Ja tymczasem jawnie mam odwagę oświadczyć że obecny minister obrony Antoni Macierewicz jest jednym z największych szkodników w historii Polski. Człowiek nieodpowiedzialny , nieobliczalny , niekompetentny , mściwy , bardzo krótkowzroczny politycznie .
Co do haka na Antoniego M -- Wszystko wskazuje na to że nie ma go na niego Jarosław Kaczyński a A M ma na Jarosława.
Przykra rozmowa z PiS owymi poplecznikami.Niemal każdy anonimowy tchórz .

,,Ja tymczasem jawnie mam odwagę oświadczyć że...'' no co,? jakoś nic nie oświadczyłeś ponad cytat powyżej .Piszesz frazesy, dyrdymały i swoje wyobrażenia, wyssane z SB-mediów.Daj konkrety, dowody.I wara ci od Pana Macierewicza. Do pięt mu nie dorastasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
11 maja 2017r. o 15:48
~~ napisał(a):
PanM napisał(a):
~~Bidna lemingoza napisał(a):


Ja / PanM / mam odwagę oświadczyć że obecny minister obrony Antoni Macierewicz jest jednym z największych szkodników w historii Polski.
PiS i poplecznicy , niemal każdy anonimowy tchórz .


.'' no co,? jakoś nic nie oświadczyłeś ponad cytat powyżej .Piszesz frazesy, dyrdymały i swoje wyobrażenia, wyssane z SB-mediów.Daj konkrety, dowody.I wara ci od Pana Macierewicza. Do pięt mu nie dorastasz.


Macierewicz to cierń na Polskim narodzie.
Kto Ci powiedział dobry bogobojny prawy i sprawiedliwy człowieku że ja cytuję z z jakichkolwiek mediów ?
Mam swoje zdanie i tego się trzymam. W przeciwieństwie do sympatyków PiS którzy nawet największą bzdurę Jarosława traktują jak świętość.
/ Wypadek w Oświęcimiu - bez skrupułów zaciukaliście młodego człowieka byle wybielić nieprawidłowo jadące auta rządowe z premier. /

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 maja 2017r. o 15:55
do tego bezmuzga jeszcze nie dotarło że poszkodowanym nie był ten młody chłopak, tylko borowiec
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
11 maja 2017r. o 16:17
~~ napisał(a): do tego bezmuzga jeszcze nie dotarło że poszkodowanym nie był ten młody chłopak, tylko borowiec


Gdyby kierowca pierwszej limuzyny właściwie ocenił sytuację / nie zmieniał pasa ruchu / nie było by problemu.Gdyby kolumna jechała 50/godz skutki były by kosmetyczne lub żadne. Gdyby kolumna używała sygnałów dźwiękowych kierowca fiacika by usłyszał .
Gdyby piloci w Smoleńsku w por zareagowali na sygnał TAWS nie było by wypadku.
Kto jest winien " tęgi mózgu " ? [img=1494512237_23vlncf.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 maja 2017r. o 16:46
Nie znasz przepisów ruchu drogowego?

Pojazd uprzywilejowany ma na drodze specjalne uprawnienia.

Bądź wreszcie przyzwoity.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tlx niezalogowany
11 maja 2017r. o 18:05
Uprzywilejowany pojazd musi mieć równocześnie włączone sygnały świetlne i dźwiękowe a tak nie było !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza