Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

POSZUKUJĘ PANI DO OPIEKI NAD DZIECKIEM

946
#ufciak nieaktywny
23 stycznia 2013r. o 22:12
2,50/h Powodzenia:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4553
#Margot2000 nieaktywny
23 stycznia 2013r. o 22:31
Owszem stawka nie zachwyca ale są starsze osoby samotne, które uciekając od samotności dorobią sobie parę groszy. A po drugie jak można niani zapłacić 1000 samemu zarabiając 1200 :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5018
#katarzis1978 nieaktywny
24 stycznia 2013r. o 8:53
Margot2000 napisał(a): Owszem stawka nie zachwyca ale są starsze osoby samotne, które uciekając od samotności dorobią sobie parę groszy. A po drugie jak można niani zapłacić 1000 samemu zarabiając 1200 :]


To jakieś kpiny kto będzie siedział z dzieckiem za 2,50? To ogromnie odpowiedzialna praca .Czy za takie pieniądze można znaleźć odpowiedzialną opiekunkę czy taką która będzie tylko siedzieć z dzieckiem ?

katarzis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9880
#she89 nieaktywny
24 stycznia 2013r. o 9:37
Nie prosiłam o komentarze, tylko o poważne propozycje. Dziękuję, pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8561
#mazurka nieaktywny
24 stycznia 2013r. o 14:42
Margot2000 napisał(a): [...]A po drugie jak można niani zapłacić 1000 samemu zarabiając 1200 :]
A może jak Cię nie stać żeby dac niani 1000 zł, to oddaj dziecko do żłobka i po problemie. Tyle, że masz pewnośc, że Twoim dzieckiem jak i 14 innych opiekuje się tylko jedna wychowawczni.

Pozdrawiam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9880
#she89 nieaktywny
24 stycznia 2013r. o 14:50
Moje dziecko uczęszcza właśnie do żłobka, i odkąd tam jest, ciągle choruje, wskazaniem pani doktor był natychmiastowy wypis ze żłobka, stąd moje ogłoszenie. W woli ścisłości,-w żłobku są dwie panie opiekunki i opiekują się dziećmi świetnie! Jeśli nie wiesz z doświadczenia, to się nie wypowiadaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3040
#misiek1032 nieaktywny
24 stycznia 2013r. o 15:26
katarzis1978 napisał(a):
Margot2000 napisał(a): Owszem stawka nie zachwyca ale są starsze osoby samotne, które uciekając od samotności dorobią sobie parę groszy. A po drugie jak można niani zapłacić 1000 samemu zarabiając 1200 :]


To jakieś kpiny kto będzie siedział z dzieckiem za 2,50? To ogromnie odpowiedzialna praca .Czy za takie pieniądze można znaleźć odpowiedzialną opiekunkę czy taką która będzie tylko siedzieć z dzieckiem ?

no to faktycznie kpiny to jest jednak po 8 godz. dziennie jestem ciekawa czy ta pani co sie oglasza poszlaby za 400zl miesiecznie pilnowac dziecko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5018
#katarzis1978 nieaktywny
24 stycznia 2013r. o 17:04
she89 napisał(a): Nie prosiłam o komentarze, tylko o poważne propozycje. Dziękuję, pozdrawiam.

Jeśli nie chciałaś komentarzy to nie powinnaś podawać stawki ,bo tym samym naraziłaś się na kpinę i śmieszność

katarzis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.