Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiec - raj na ziemi?
~ niezalogowany
25 stycznia 2013r. o 15:19
~ napisał(a): Wszędzie na świecie to od miejsc pracy i godziwych zarobków się zaczyna ludzi ściągać a nie od mieszkań ! Co mi po nim,skoro nie ma za co żyć. Ludzie za PRACĄ wyjeżdżają a nie za mieszkaniem ;/
To prawda,mimo,że kocham Bolesławiec to musiałam z niego wiać,razem z mężem i dziećmi...i już na pewno tam nie wrócę !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 stycznia 2013r. o 16:24
~Ojciec Smardz napisał(a): Co ma do zaoferowania Bolesławiec nowym (młodym) potencjalnym mieszkańcom?
jak co ///// pelno bankow i cpn
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~YUIOYUIO niezalogowany
25 stycznia 2013r. o 17:06
http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyny-sniadaniowe/pytanie-na-sniadanie/wideo/gdzie-w-polsce-zyje-sie-najtaniej-i-najwygodniej/9820101
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ji niezalogowany
26 stycznia 2013r. o 8:09
~YUIOYUIO napisał(a): http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyny-sniadaniowe/pytanie-na-sniadanie/wideo/gdzie-w-polsce-zyje-sie-najtaniej-i-najwygodniej/9820101
oglądałam na żywo !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
26 stycznia 2013r. o 8:26
Faktycznie raj! Moje dziecko chodzi do pierwszej klasy która liczy 31 osób. Jest tak liczna bo miały być 3 klasy pierwsze ale z braku kasy zrobiono tylko 2. Do tego 3 chlopaków, którzy nie dają prowadzić zajęć no i mamy fantastyczną atmosfere do nauki jak to w prawdziwym raju bywa! Ale to tylko kropelka w tym bolesławieckim raju w któtym jest tak cudnie, że aż trzeba przez tv namawiać ludzi do zamieszkaniu tu. Coś mi się zdaje, że raj nam się rozpada drogie anioły i oby się nie zamienił w piekło!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 stycznia 2013r. o 10:01
~BB napisał(a): Ojciec Smardz- popieram Twoje pytanie.Czy Pan Prezydent miasta wie ile młodych ludzi opuszcza każdego roku szkoły w naszym mieście? I co dalej? Jakiś procent idzie na studia a reszta pragnie pracować i prowadzić samodzielne życie...


tu wlasnie o to chodzi , zeby młodzi robili wypad z miasta dla prezydenta to priorytet - nie ma konkurencji dla rzadzacych miestem nauczyli, spadają statystyki w powiatowym urzedzie pracy odonosnie bezrobocia , glosują na niego glównie 70+, a pozatym nie rozumieja ci 70+ co on w ogole robi ale mają ławki w miescie , domy seniorow sciezki rowerowe tez sa dla nich , oni nigdzie nie wyjada to na nich buduje swoj elektorat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~troll niezalogowany
26 stycznia 2013r. o 17:17
~żydek z urzędu napisał(a): Za rok NOWY Prezydent.Wybory 2014.:D


Przed poprzednimi wyborami obecny prezydent obiecywał wybudowanie w ciągu kadencji 300 mieszkań. Bardzo bym to chciał zobaczyć!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hgjkghkj niezalogowany
26 stycznia 2013r. o 17:43
To że PRezydent pacha się do ogólnopolskich mediów, niektórym raczej płaci ciężką kasę, znaczy że chyba nie jest kolorowo;( Miasteczko tysiąca ławek potrzebuje promocji?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.