Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Opłaty za odpady komunalne
~Czepliwy - złośliwy niezalogowany
26 stycznia 2013r. o 20:39
Przemyslaw napisał(a):
~radomił napisał(a): Trochę to bez sensu. Na odpady posegregowane potrzeba kilka pojemników, powiedzmy 3-4. 3 pojemniki razy 45 zł daje 135 zł miesięcznie. Pojemniki mnie koniecznie muszą być pełne, stawka miesięczna i tak będzie naliczana. Bardziej opłaca się ładować wszystko do jednego pojemnika za 45zł. Niektórzy nadmiar odpadów wyrzucą do lasu. Nowe przepisy miały temu zapobiegać.
>

Opata jest za wywóz a nie za ilość pojemników .11 zł od osoby za śmieci segregowane.Było by wskazane aby mieszkańcy mieli możliwość zmniejszenia częstotliwości odbioru śmieci.Nie wszyscy zapełniają pojemniki w tydzień .Ponad to gdy będzie segregacja będzie trudniej napełnić kilka pojemników.


Panie Przemysławie. Od Pana jako już prawie polityka i osoby publicznej domagam się większej staranności językowej przy publikacji własnych tekstów. W powyższym cytowanym przykładzie popełnił Pan dwa błędy ortograficzne: "Było by" - pisze się łącznie: "byłoby" albowiem by z czasownikami pisze się łącznie Natomiast"Ponad to" w kontekście w jakim pan użył tego zwrotu jest także błędem i powinien Pan napisać łącznie - "ponadto", ponadto ostatnie zdanie ma wady stylistyczne, jest mało komunikatywne i logicznie zawiłe.
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~idol niezalogowany
26 stycznia 2013r. o 20:41
Nie wnikam w stawki ale chciałem poruszyć inny problem- wiele razy widziałem jak przyjeżdża śmieciarka po kontenery z papierem, plastikiem i szkłem i zbiera wszystko za jednym razem!!! pytam więc po co mamy to segregować???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
26 stycznia 2013r. o 20:58
~Czepliwy - złośliwy napisał(a):

Panie Przemysławie. Od Pana jako już prawie polityka i osoby publicznej domagam się większej staranności językowej przy publikacji własnych tekstów. W powyższym cytowanym przykładzie popełnił Pan dwa błędy ortograficzne: "Było by" - pisze się łącznie: "byłoby" albowiem by z czasownikami pisze się łącznie Natomiast"Ponad to" w kontekście w jakim pan użył tego zwrotu jest także błędem i powinien Pan napisać łącznie - "ponadto", ponadto ostatnie zdanie ma wady stylistyczne, jest mało komunikatywne i logicznie zawiłe.
Pozdrawiam
>

Dziękuję za uwagę .Nigdy nie byłem polonistą i staram się pisać poprawnie.Nie uważam aby Pana wpis był złośliwy lub jak Pan to nazwał czepliwy.Jest to słuszna uwaga i wezmę ją sobie do serca.Pozdrawiam i miło mi że ktoś czuwa nad moimi tekstami.

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 stycznia 2013r. o 21:01
~idol napisał(a): Nie wnikam w stawki ale chciałem poruszyć inny problem- wiele razy widziałem jak przyjeżdża śmieciarka po kontenery z papierem, plastikiem i szkłem i zbiera wszystko za jednym razem!!! pytam więc po co mamy to segregować???


juz ci tlumacze - rozpisza wyjazd x 3 ile ropki zostanie? - kazdy chce żyć w tym tanim mieście
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 stycznia 2013r. o 21:20
~Czepliwy - złośliwy napisał(a):
Przemyslaw napisał(a):
~radomił napisał(a): Trochę to bez sensu. Na odpady posegregowane potrzeba kilka pojemników, powiedzmy 3-4. 3 pojemniki razy 45 zł daje 135 zł miesięcznie. Pojemniki mnie koniecznie muszą być pełne, stawka miesięczna i tak będzie naliczana. Bardziej opłaca się ładować wszystko do jednego pojemnika za 45zł. Niektórzy nadmiar odpadów wyrzucą do lasu. Nowe przepisy miały temu zapobiegać.
>

Opata jest za wywóz a nie za ilość pojemników .11 zł od osoby za śmieci segregowane.Było by wskazane aby mieszkańcy mieli możliwość zmniejszenia częstotliwości odbioru śmieci.Nie wszyscy zapełniają pojemniki w tydzień .Ponad to gdy będzie segregacja będzie trudniej napełnić kilka pojemników.


Panie Przemysławie. Od Pana jako już prawie polityka i osoby publicznej domagam się większej staranności językowej przy publikacji własnych tekstów. W powyższym cytowanym przykładzie popełnił Pan dwa błędy ortograficzne: "Było by" - pisze się łącznie: "byłoby" albowiem by z czasownikami pisze się łącznie Natomiast"Ponad to" w kontekście w jakim pan użył tego zwrotu jest także błędem i powinien Pan napisać łącznie - "ponadto", ponadto ostatnie zdanie ma wady stylistyczne, jest mało komunikatywne i logicznie zawiłe.
Pozdrawiam
co szkodzi ze niezapelniony do konca kosz wywioza raz na tydzien jak placisz miesiecznie i tak to samo bo od osoby
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
27 stycznia 2013r. o 1:53
do idola- skarbeńku, nie zapominaj że żyjemy w XXI wieku.Wydaje ci się, że śmieci lądują w jednej "śmieciarce",ale nie wiesz, że są śmieciarki podzielone na sektory i każdy śmieć ląduje tam, gdzie powinien. W mojej gminie opłaty są wyższe - przykro, ale trzeba to przeżyć. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lutego 2013r. o 12:06
ceny z kosmosu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aneta niezalogowany
1 lutego 2013r. o 20:34
a czy MZGK udostępni pojemniki do segregacji dla każdej rodziny? pytam o domki jednorodzinne. Mamy segregować to do worków i co podpisdać w śmietniku czy jak to będzie rozwiązane. czy sama mam kupić pojemniki które kosztują około 300zl za sztukę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza