Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Opłaty za odpady komunalne
41
#jegomosc nieaktywny
1 lutego 2013r. o 20:41
~Aneta napisał(a): a czy MZGK udostępni pojemniki do segregacji dla każdej rodziny? pytam o domki jednorodzinne. Mamy segregować to do worków i co podpisdać w śmietniku czy jak to będzie rozwiązane. czy sama mam kupić pojemniki które kosztują około 300zl za sztukę.


Jeszcze nie wiadomo jaka firma będzie zajmowała się śmieciami (nie było przetargu jeszcze) wiec nie wiadomo jakie będą szczegółowe ustalenia. Niekoniecznie będzie to MZGK...

Dla mnie ciekawostką jest ustalenie wysokości opłat za śmieci zanim pozna się koszty (wyłoni firmę).

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ja niezalogowany
1 lutego 2013r. o 20:46
W najbliższym czasie ma ruszyć kampania informacyjna na ten temat-wszystkiego się więc dowiemy. Jedno jest pewne -do lipca wszystko zostaje po staremu, a później to już zobaczymy. Nie wiadomo czy to właśnie MZGK będzie wywoził śmieci. Prezydent mówił o przetargu i pewnie ten kto go wygra już będzie musiał rozwiązać sprawę pojemników itp.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
1 lutego 2013r. o 20:58
Według mojej wiedzy z bardzo wiarygodnego źródła pojemniki mają być mieszkańcom dzierżawione po 1 zł miesięcznie za pojemnik.Lub jak ktoś woli może sobie kupić.

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 lutego 2013r. o 21:55
,,wiarygodne zródło,,?
jesli takie wiarygodne jak ty sam, to nie musimy się niczym martwić...
:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lutego 2013r. o 22:09
Oj falco.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lutego 2013r. o 22:12
chciał Przemek popisać się swoimi wtykami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
1 lutego 2013r. o 22:17
Ciekawe, co stanie się z MZGK

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lutego 2013r. o 22:20
skorn napisał(a): Ciekawe, co stanie się z MZGK
Nic, bedą mieli mniej pracy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.