Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Lewanda wywieziona na taczkach
~Spielberg niezalogowany
26 stycznia 2013r. o 20:16
Recenzja pozytywna-a możeby nagrywać takie widowiska i emitować na portalu ? Ładna pamiątka dla takich amatorów po latach a przy okazji reklama dla tej formy przekazu kultury i sztuki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Timbaland niezalogowany
26 stycznia 2013r. o 20:59
Cholera a juz myslalem ze prezesa spoldzielni na taczkach wywiezli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2860
#iwoneczka322 nieaktywny
26 stycznia 2013r. o 22:25
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7619
WiosennaStokrotka
26 stycznia 2013r. o 23:53
Tak więc... spektakl za krec isty !!! Mam nadzieje, że następnym razem wezmę w czymś takim udział i to ja będę na scenie śpiewała "jestem szalona" ( kto był, to wie o czym mówię ). Boooosko się bawiłam.... po prostu.... boooosko.... aż mnie ręce bolały od klaskania... jest jedno ALE które mnie... hm... delikatnie wk...
Pan... starszy... który siedział obok mnie...który był odpowiednio ubrany do teatru i w ogóle wydawałoby się z klasą i powinien dawać przykład...po prostu... jaaa zajechało słomą z butów!! Wściekłam się na maksa... i choć kocham ten portal... powiem to... PANIE KAZIMIERZU !!!! WCHODZĄC DO TEATRU, NIEWAŻNE CZYJE TO PRZEDSTAWIENIE CZY WIELKICH AKTORÓW CZY AMATORÓW!!!! TELEFON NALEŻY WYŁĄCZYĆ !!!!! Jestem oburzona tym, iż Pan tego nie zrobił i nie ukrywam, ze czekałam na wiadomość o tej imprezie nie tylko po to by ją wychwalić, ale przede wszystkim po to by Pana ...no cóż... opierdzielić. Nie zrobiłam tego od razu, bo jestem zbyt narwaną osobą i mogłabym zbyt impulsywnie zareagować. I to facet który reprezentował mnie.... czyli Bolec Info.. WSTYD !!!!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lena niezalogowany
27 stycznia 2013r. o 4:48
Kiedy będzie następne przedstawienie jestem po wrażeniem,amatorzy ale bardzo fajne podejście do tego co robią , widać że zgrana z nich ekipa, muzyka i aranżacje bardzo efektowne, szczególnie ja podjechała ciuchcia z piskiem jak na prawdziwym dworcu hihihihihi no i tańczące ogry w tańcu Gangnam style też nieźle, wszyscy bardzo fajnie się zaprezentowali - tak trzymajcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lena niezalogowany
27 stycznia 2013r. o 9:05
Jaro,teraz tak patrzę że przekręcili twoje nazwisko ( nic nowego) :)
Pozwolę sama to zmienić Jarek Leihs - Kliwer
Następnym razem to mam nadzieję że zobaczymy cię na scenie bo masz ten tik aktorski :) tak cię widzimy w parze z tym kotem :):):):):):)):)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Widz niezalogowany
27 stycznia 2013r. o 10:05
Nie bardzo mogłem się dowiedzieć o czym na sztuka, taki mix max trochę bez sensu. Epizody o niczym. Mimo to gratulacje za odwagę.

Za dużo krzyczycie na tej scenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kazimierz Marczewski do WiosennejStokrot niezalogowany
27 stycznia 2013r. o 10:17
WiosennaStokrotka napisał(a): Tak więc... spektakl za krec isty !!! Mam nadzieje, że następnym razem wezmę w czymś takim udział i to ja będę na scenie śpiewała "jestem szalona" ( kto był, to wie o czym mówię ). Boooosko się bawiłam.... po prostu.... boooosko.... aż mnie ręce bolały od klaskania... jest jedno ALE które mnie... hm... delikatnie wk...
Pan... starszy... który siedział obok mnie...który był odpowiednio ubrany do teatru i w ogóle wydawałoby się z klasą i powinien dawać przykład...po prostu... jaaa zajechało słomą z butów!! Wściekłam się na maksa... i choć kocham ten portal... powiem to... PANIE KAZIMIERZU !!!! WCHODZĄC DO TEATRU, NIEWAŻNE CZYJE TO PRZEDSTAWIENIE CZY WIELKICH AKTORÓW CZY AMATORÓW!!!! TELEFON NALEŻY WYŁĄCZYĆ !!!!! Jestem oburzona tym, iż Pan tego nie zrobił i nie ukrywam, ze czekałam na wiadomość o tej imprezie nie tylko po to by ją wychwalić, ale przede wszystkim po to by Pana ...no cóż... opierdzielić. Nie zrobiłam tego od razu, bo jestem zbyt narwaną osobą i mogłabym zbyt impulsywnie zareagować. I to facet który reprezentował mnie.... czyli Bolec Info.. WSTYD !!!!



PRZEPRASZAM!

Zawsze telefon mam wyłączony, tym razem nie zrobiłem tego.

Proszę mi wybaczyć, obiecuję poprawę.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza