Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Podzielili się opłatkiem
9514
#Glaucopsyche nieaktywny
27 stycznia 2013r. o 16:19
parenti napisał(a): Stricte pro nie ma absolutnie zadnej potrzeby.


No faktycznie... tylko anty są potrzebne do prowadzenia żywej dyskucji na forum.

Nigdy nie dyskutuj z kretynem. Na początek sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anty niezalogowany
27 stycznia 2013r. o 16:20
No dobra ,parenti'' - Ile kasy zapłacił biskupowi caritas (hahaha) za jego występ.? ,gdyż wszystkim wiadomo że ksiądz nie modli się za darmo,i oczywiście darczyńcy na biskupowe dary wyłożyli kasę z własnej kieszeni (hahaha). Wystarczy na razie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4254
#parenti nieaktywny
27 stycznia 2013r. o 16:29
Glaucopsyche napisał(a):
parenti napisał(a): Stricte pro nie ma absolutnie zadnej potrzeby.


No faktycznie... tylko anty są potrzebne do prowadzenia żywej dyskucji na forum.

Bingo! Racje pro sa oczywiste. Interesujace jest poznac racje i motywy anty.


Dopisane 27.01.2013r. o godz. 16:29:

~Anty napisał(a): No dobra ,parenti'' - Ile kasy zapłacił biskupowi caritas (hahaha) za jego występ.? ,gdyż wszystkim wiadomo że ksiądz nie modli się za darmo,i oczywiście darczyńcy na biskupowe dary wyłożyli kasę z własnej kieszeni (hahaha). Wystarczy na razie?

Pieknie jednego juz mamy. Nie wiem. Pytaj o to Caritas.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anty niezalogowany
27 stycznia 2013r. o 17:08
Parenti tak to nie będziemy dyskutować,ja się dla Twej przyjemności produkuję ,a Ty zbywasz mnie jednym zdaniem.Szukaj sobie innych anty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4605
lestat
27 stycznia 2013r. o 17:13
Ja tam nie mam nic przeciw.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9879
#panda nieaktywny
27 stycznia 2013r. o 17:15
~Anty napisał(a):

gdyż wszystkim wiadomo że ksiądz nie modli się za darmo


wszystkim wiadomo? nie zgadzam się :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4254
#parenti nieaktywny
27 stycznia 2013r. o 17:15
~Anty napisał(a): Parenti tak to nie będziemy dyskutować,ja się dla Twej przyjemności produkuję ,a Ty zbywasz mnie jednym zdaniem.Szukaj sobie innych anty.

Anty, nie wiem czy Caritas cos dal, a jesli dal to ile? Najprosciej pytac o to Caritas. Nie zrazaj sie tak szybko. Z pewnoscia masz jeszcze inne argumenty, oprocz tych finansowych. Przyjemnie sie z Toba dyskutuje. Mam nadzieje, ze inni Anty rowniez sie wypowiedza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~maniek niezalogowany
27 stycznia 2013r. o 19:32
może zamiast opłatkiem ten gość w sukience podzieliłby się stanem konta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.