Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Okonie spod lodu
~dizast3r niezalogowany
29 stycznia 2013r. o 14:01
cytat ze strny pzw:

"Dodatkowe specjalne ograniczenia i zakazy obowiązujące w czasie uprawiania amatorskiego połowu ryb na wodach objętych informatorem

4. Na rzece Bóbr (od granicy Państwa do jazu w m. Leszno Dolne, woj. lubuskie – obwód rybacki rzeka Bóbr nr 1,2,3 i 4) wprowadza się zakaz zabijania, zabierania oraz posiadania LIPIENI złowionych na innych łowiskach.

a na lipienie jak chcesz się umówić to zapraszam ugadamy się [email protected]
ale na spining wiele nie zwojujesz.[img=1359464483_tr4an6u.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 stycznia 2013r. o 15:02
~ napisał(a):
~ napisał(a): " gumofice" się nie ubiera,tylko zakłada:P



A co Cię obchodzi, że fortepian wisi na ścianie. To są synonimy włożyć,ubrać, założyć


To wcale nie są synonimy,to są błędy,a one rażą i dlatego mnie obchodzi.Ubrać można coś ,co przystraja np ,ubieramy choinkę,a powiedzenie ,ze ktoś ładnie się ubrał oznacza ,że jego odzież jest dobrze skomponowana i temu komuś dodaje uroku,piękna .To ,ze ktoś jest ubrany nie powinno oznaczać ,ze posiada odzież na sobie,tylko ,ze wygląda strojnie,niegdyś używano określenia "odziany"-posiadający na sobie odzież.Ubrany to przystrojony ,a gumofilce nikomu urody i wyglądu nie dodają ,no chyba że to chodzi o "gumofice",pewnie one znakomicie ubierają tego kto je "ubrał".:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
29 stycznia 2013r. o 18:50
Idąc "na ryby" mam gdzieś ,czy gumofilce założyłem ,ubrałem czy po prostu wciuchnąłem ;p

~dizast3r - piękny kardynał :) gratulacje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9949
#groszem nieaktywny
30 stycznia 2013r. o 0:28
coś na wesoło [img=1359502117_1htvdhs.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~prawda wyglada inaczej niezalogowany
30 stycznia 2013r. o 9:43
chobbi? chyba do picia, jak to wygląda w rzeczywistosci:

matka, gdzie ojciec polazł ???

aaa on poszedł na ryby może cos zlapie

ta na ryby matka, przecie to wymowka do picia %

a co ja ci poradzę dziecko ..... wódka na wodzie tak nie bierze:D

:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zdyb niezalogowany
30 marca 2013r. o 15:28
to bardzo proste mozna na pedałki ,sucha ,nimfy ;) :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.