Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kradli na "wyrwę"
~oczytany niezalogowany
30 stycznia 2013r. o 20:25
Błąd w komentarzu... odzyskane w takim razie są trzy telefony komórkowe bo jeden podczas pierwszej wyrwy i dwa podczas drugiej. Fajnie, że się udało. Może będzie to jakaś przestroga.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8402
#minciu nieaktywny
30 stycznia 2013r. o 20:38
Ja tylko nie rozumiem, dla czego za kradzież 1500zl grozi do 5 lat więzienia? A za kradzież milionów, na przekrętach z budową dróg grozi do 3 lat?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 stycznia 2013r. o 20:44
Bo nie masz czym się opłacić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4073
#ZOMOL nieaktywny
30 stycznia 2013r. o 21:30
Za moich czasów było inaczej alefajnie, że dalej Policja jest skuteczna :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
30 stycznia 2013r. o 22:11
Nie popieram złodziei ale pisałem o innej formie wyrwy .Etycznie nie widzę różnicy.Praktycznie wyrwanie pojedynczemu człowiekowi jakiejś sumy widać natychmiast tymczasem wyrwanie milionów wszystkim się gdzieś gubi.

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~stan niezalogowany
30 stycznia 2013r. o 23:41
Przemyslaw napisał(a): Nie popieram złodziei ale pisałem o innej formie wyrwy .Etycznie nie widzę różnicy.Praktycznie wyrwanie pojedynczemu człowiekowi jakiejś sumy widać natychmiast tymczasem wyrwanie milionów wszystkim się gdzieś gubi.


Nie gubi się. Wszyscy pamiętają że Twoja partia "wyrwała" z budżetu Państwa kilkanaście milionów złotych subwencji. Czy można napisać o każdym jej członku że jest członkiem partii "złodziei-wyrywaczy"?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
30 stycznia 2013r. o 23:53
Osobiście jestem przeciwnikiem subwencji państwa .Więc nie mam sobie nic do zarzucenia.Do mnie ona nie dociera pod żadną postacią.

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~stan niezalogowany
31 stycznia 2013r. o 0:10
Przemyslaw napisał(a): Osobiście jestem przeciwnikiem subwencji państwa .Więc nie mam sobie nic do zarzucenia.Do mnie ona nie dociera pod żadną postacią.


Dociera, dociera! Dzięki tej subwencji twoja partia prowadzi działalność a ty możesz chwalić się tytułem "asystenta" posła. Bez tych kilkunastu milionów z budżetu nie byłoby biur poselskich, etacików w tych biurach, samochodzików służbowych, diet, delegacji, bankiecików organizacyjnych itd. itp. Jeśli kesteś faktycznie przeciwnikiem subwencji to wypisz się z partii która je pobiera z naszych społecznych pieniędzy? A jeśli nie to nie pouczaj tu nikogo o zasadach i moralności społecznej!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza