Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Oleńka w "Starówce"
~ niezalogowany
7 lutego 2013r. o 9:13
~maturzysta napisał(a):
~ napisał(a): Przepraszam,czy teraz na studniówce alkohol jest legalnie na stołach? Uczniowie piją w obecności nauczycieli?. ...


Maturzyści są już pełnoletni. Dlaczego mają chować alkohol pod stołem?
Dlatego,że jest to szkolna impreza,a jak wiadomo w szkole pić nie wolno! W głowach wam się poprzewracało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lutego 2013r. o 9:24
~Zainteresowany napisał(a):
~ napisał(a): no tak sama rodzina z brzeźnika tam pracuje kiedyś bylo więcej dojrzałych tam osób to się broni a studniówka jest do tego żeby bawić się i pić a obsluga ma placone za uslugiwanie


Usługiwać.....chyba obsługiwać. Druga sprawa jest taka, nie wiem kogo masz na myśli pisząc, że było tam więcej dojrzanych osób skoro o ile mi wiadomo nie pracuje tam nikt nieletni. A skąd są pracownicy to chyba raczej mało istotne. Studniówka jest to impreza organizowana przez szkołę i zakazuje się na niej spożywania alkoholu przynajmniej tak zakładają ogólne zasady, wszystko jest dla ludzi ale tych z rozumem. Skoro jesteście tacy dojrzali aby oceniać kelnera i jego prace nazywać usługiwaniem wam to co mają znaczyć np. rzygi pod stołem, tampony w zupie i bezczelne zachowanie w stosunku do starszych.... Kelner jest miły ale jak kazdy człowiek ma swoją granice wytrzymałości.

chyba lekka przesada z tymi tamponami a jesli tak juz jest to po prostu możne zespól jest taki do d... bo mlodziesz się nudzi. Wina zawsze leży po obu stronach ale co by nie było dobry kelner bedzie opanowany
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Izabela niezalogowany
7 lutego 2013r. o 9:53
~ napisał(a): no tak sama rodzina z brzeźnika tam pracuje kiedyś bylo więcej dojrzałych tam osób to się broni a studniówka jest do tego żeby bawić się i pić a obsluga ma placone za uslugiwanie

no znowu muszę swoje trzy grosze wrzucić:)
to, kogo zatrudnia własciciel to jego sprawa , nie o stopień pokrewieństwa chodzi tylko o jakość obsługi chyba?
gdybym miała firme, też bym zatrudniła rodzine o ile nie przysporzyłoby mi to kłopotów ( bo z rodziną i znajomymi to róznie bywa w biznesie niestety)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Z Bolesławca niezalogowany
7 lutego 2013r. o 12:59
Miła Bożenko! To jest nasza Krystyn inicjatywa, nic nie stoi na przeszkodzie , aby Bozeny czy inne Panie wykazały się dobrym pomysłem, zaangażowały w organizację, a nie tylko komentowały i czuły sie "dyskryminowane" To my same to organizujemy, a Pani Tosia użycza nam lokalu i zajmuje sie obsługa tej imprezy. Nic w życiu samo nie przychodzi, czasem trzeba sie choć troszkę wysilić by było Fajnie. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lutego 2013r. o 16:55
A znana jest dokładna data otwarcia tej nowej restauracji?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja a nie Ty niezalogowany
7 lutego 2013r. o 18:20
Czy to nie oczywiste czemu sztućce na imprezie ok 400 osobowej są nie wymieniane? Która inna firma cateringowa w Bolesławcu Wam je wymieni przy takim rozgardiaszu jakim jest wydawanie pierwszych dań? Ważniejsze jest to, że posiłki są gorące, a swoje sztućce na takiej imprezie można sobie wyczyścić serwetką^^
Poza tym, kelnerzy pytają:"czy mogę prosić talerz bez sztućców?"
odp:"nie"
reakcja: kelner wymienia sztućce na prośbę gościa (ale cały stół będzie miał przez to lekkie opóźnienie bo jest to catering i nie wszystko jest tak łatwo zdobyć lawirując między masą kelnerów wynoszących w tym czasie gorące dania ORAZ między pojemnikami ze wszystkim co na obcą salę organizator przywozi).

Odnośnie imprez na salach... Wiele sal w Bolesławcu i w innych miastach nie wymienia sztućców wtedy, gdy ilość gości jest zbyt wielka w stosunku do ilości posiadanych sztućców. Chociaż osobiście (jako kelnerka z wieloletnim doświadczeniem) częściej spotykam się z wykładaniem sztućców podwójnie.

Co do ciast i widelczyków: poproście organizatorów przed imprezą żeby ciasta były na osobnym stoliku to będzie na nim WSZYTKO przygotowane (talerzyki, widelczyki, serwetki itp). To jest moim zdaniem bardzo dobre rozwiązanie.

A c o do picia alkoholu... Zakazy są były i będą, młodziesz piła, pije i pić będzie pomimo nich. Więc równie dobrze możemy zacząć konwersować o problemie głodu w Etiopi.

Pani Antoninie życzę powodzenia z nową salą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zacofany moher niezalogowany
7 lutego 2013r. o 18:24
~Ja a nie Ty napisał(a):
A c o do picia alkoholu... Zakazy są były i będą, młodziesz piła, pije i pić będzie pomimo nich. Więc równie dobrze możemy zacząć konwersować o problemie głodu w Etiopi.

Grypa też była zawsze, a jednak z nią walczymy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja a nie Ty niezalogowany
7 lutego 2013r. o 18:26
Z pijaństwem też a mimo to i jedno i drugie wraca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza