Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wycena domu - przekręt

3688
#Pynchoon nieaktywny
7 lutego 2013r. o 18:29
~ napisał(a): o,a skad tu jakies informacje o bylej zonie?chyba ktos wie wiecej niz jest przez autora podane w temacie.Jak tam to nie powinien o tym pisac tu.


To tylko taki spoiler :-)

Może jestem sędzią, prokuratorem, biegłym albo byłą żoną albo po prostu Pan Bogdan wcześniej ujawnił coś więcej, co tu pominął.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~muhahahaha niezalogowany
7 lutego 2013r. o 18:41
Nie oszukujmy się, każdy, kto mieszka w Trzebieniu zna tę nieruchomość, zna jego właścicieli , byłych i obecnych, a także akcje i atrakcje, które funduje rodzina obecnej właścicielki nieruchomości każdemu, kto ma odwagę powiedzieć swoje zdanie lub co gorsza sprzeciwić się tak jawnej i wyraźnej niesprawiedliwości. To nie jest anonimowa sprawa z kosmosu, tylko chałupa z Trzebienia (ze zdjęciem, żeby nie było wątpliwości), na temat której sporo osób ma wiele ciekawych rzeczy do opowiedzenia...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BOGDAN niezalogowany
7 lutego 2013r. o 18:54
Dzieki za zrozumienie mojego PROBLEMU - TRAGEDII . Prawda ujrzy niedlugo swiatlo dzienne.Milego wieczoru.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lutego 2013r. o 19:01
Wystarczyło przeczytać artykuł w nowinach jeleniogórskich,tam jest to opisane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~focus niezalogowany
7 lutego 2013r. o 19:07
Bez jaj 400k to ta chalupa na oko nie jest warta. W miescie za mniejsza kase mozna teraz wiekszy metraz kupic...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lutego 2013r. o 19:23
Odnośnie przekrętów polecam tą stronę http://polscott24.com/
Proszę wpisać wyszukiwarce Bolesławiec lub Jelenia Góra
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lutego 2013r. o 21:04
ludzie!!no to juz jest glupota.Po co roztrzasac prywatne sprawy na forum,gdzie duzo ludzi zna osobiscie tych wlascicieli.Czy to caly Bolelsawiec i okolice interesuje co tam sie dzieje?Dajcie spokoj.Wiem,ze u Polakow rozwod to oznacza tyle co wojna i pewnie nas pod tym wzgledem juz nic nie zmieni.Ale zeby zaraz w internecie sie tak obnazac?napewno juz do tego tematu nie zajrze.Bo i po co?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~taaaa-jasne niezalogowany
7 lutego 2013r. o 21:21
~focus napisał(a): Bez jaj 400k to ta chalupa na oko nie jest warta. W miescie za mniejsza kase mozna teraz wiekszy metraz kupic...


Serio? Podaj kilka ogłoszeń, bo szukam domku jednorodzinnego, na działce tak min.1600 metrów, i żeby domek był wyposażony (we wszystko - kuchnia, łazienki, pokoje full wypas), ocieplony, i żeby miał podziemny garaż, i kostkę brukową na podjeździe... Skoro piszesz że można w naszej okolicy kupić taką chatę za mniej niż 400 tysia, to wklej kilka ogłoszeń - na pewno nie tylko ja z tego skorzystam... A jeszcze w mieście? W wioskach dookoła Bolesławca same działki takiej wielkości to koszt minimum 70-80 tysięcy, a ten cwany rzeczoznawca działkę w Trzebieniu wycenił na 31600 zł... (dla zainteresowanych - http://www.aferyprawa.eu/Wyceny/Jelenia-Gora-Rzeczoznawca-Sadowy-Jerzy-Karpinski-dopuscil-sie-przestepstwa-przy-wydaniu ) A tak na marginesie, to weź Ty się Focus za przeproszeniem puknij, bo ja nie znalazłem ani jednego ogłoszenia o sprzedaży domu, w mieście, o porównywalnym standardzie co ta chata w Trzebieniu, w cenie niższej niż 500 tysięcy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza