Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wycena domu - przekręt

~ niezalogowany
7 lutego 2013r. o 21:28
~ napisał(a): ludzie!!no to juz jest glupota.Po co roztrzasac prywatne sprawy na forum,gdzie duzo ludzi zna osobiscie tych wlascicieli.Czy to caly Bolelsawiec i okolice interesuje co tam sie dzieje?Dajcie spokoj.Wiem,ze u Polakow rozwod to oznacza tyle co wojna i pewnie nas pod tym wzgledem juz nic nie zmieni.Ale zeby zaraz w internecie sie tak obnazac?napewno juz do tego tematu nie zajrze.Bo i po co?

Od tego jest demokratyczne państwo, żeby sobie każdy mógł powiedzieć co go boli, a tym bardziej kiedy taka niesprawiedliwość się dzieje, a jak Ciebie to nie interesuje - to masz święte prawo więcej tu nie zaglądać. Ja tam kibicuję biednemu człowiekowi, który wtopił wszystkie oszczędności w tę nieruchomość, a teraz został z połową wartości, wyliczonej niezwykle rzetelnie i skrupulatnie przez baaaaardzo solidnego, kompetentnego i sumiennego rzeczoznawcę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1380
#dankam nieaktywny
7 lutego 2013r. o 22:37
Panie Bogdanie trzymam kciuki. Życzę cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do celu. Mam nadzieję, że wszystko się ułoży po Pana myśli. Trzeba tępić robactwo - osoby na pewnych stanowiskach muszą również odpowiadać za swoje czyny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kiedyś czyjaś żona :( niezalogowany
7 lutego 2013r. o 23:23
O jakie wielkie halooooo jak facet zostaje z niczym to jaka tragedia ,oszustwo . A jak kobietę facet zostawia na lodzie po rozwodzie to NORMA I NIKOGO NIE DZIWI :(((((
Żal mi takich Płaczków. Rozwiedź się ale podziel się majątkiem sprawiedliwie .Ale cóż to pewnie za wiele...........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~focus niezalogowany
7 lutego 2013r. o 23:33
Sam sie puknij albo stuknij. Ja cie nie obrazam. Forum jest od dyskutowania. Jak ci nie pasuje to nie czytaj.

~taaaa-jasne napisał(a):

A tak na marginesie, to weź Ty się Focus za przeproszeniem puknij, bo ja nie znalazłem ani jednego ogłoszenia o sprzedaży domu, w mieście, o porównywalnym standardzie co ta chata w Trzebieniu, w cenie niższej niż 500 tysięcy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~niedamysie niezalogowany
8 lutego 2013r. o 6:24
oj kobieto, w ogóle nie rozumiesz o co tu chodzi, jeśli zostałaś skrzywdzona to też walcz, jeśli nie masz o co, to mówi się trudno...samo życie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9225
#ala28 nieaktywny
8 lutego 2013r. o 6:25
Majątek powinien być uczciwie podzielony i jedna i druga strona czegoś się w życiu dorobiła,podziały na korzyść jednej strony są nieuczciwe,ale są ludzie pozbawieni wszelkich zasad z chytrości, z nienawiści, z zemsty,którzy pragną,aby mieć więcej i zniszczyć kogoś tak,żeby został jeszcze z długami.Ale kij ma zawsze dwa końce,los się lubi obracać,ale z podwójną siłą. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
8 lutego 2013r. o 7:19
Panie bogdanie,a kto prowadzi pana żonie sprawe o podział
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~niedamysie niezalogowany
8 lutego 2013r. o 8:52
ojej o co ty człowieku pytasz?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.