Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wycena domu - przekręt

~BOGDAN niezalogowany
8 lutego 2013r. o 9:00
Do Ja :"Panie bogdanie,a kto prowadzi pana żonie sprawe o podział." Witam na forum nie udziela sie takich informacii .Fakt jest taki ze zrobiony jest przekręt ! Na co mam NIEZBITE dowody. Prosze poczytac w Nowinach Jeleniogorskich z 29 stycznia 2013 roku. Wierze ze uda mi sie tego bieglego sadowego z Jeleniej Gory inz.Jerzego K. ukarac za te dwia operaty szacunkowe sporzadzone za moje pieniadze w 2010 roku i 2012 roku zanizajac wartosc domu o 100 %!!!! Dziekuje bardzo za komentarze. C.D.N.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Łowca absurdów niezalogowany
8 lutego 2013r. o 9:27
~BOGDAN napisał(a): Do Ja :"Panie bogdanie,a kto prowadzi pana żonie sprawe o podział." Witam na forum nie udziela sie takich informacii .Fakt jest taki ze zrobiony jest przekręt ! Na co mam NIEZBITE dowody. Prosze poczytac w Nowinach Jeleniogorskich z 29 stycznia 2013 roku. Wierze ze uda mi sie tego bieglego sadowego z Jeleniej Gory inz.Jerzego K. ukarac za te dwia operaty szacunkowe sporzadzone za moje pieniadze w 2010 roku i 2012 roku zanizajac wartosc domu o 100 %!!!! Dziekuje bardzo za komentarze. C.D.N.


Jakby zaniżył ci wartość domu o 100%, to on byłby wart równe 0,00.
:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lutego 2013r. o 10:10
~Łowca absurdów napisał(a): Jakby zaniżył ci wartość domu o 100%, to on byłby wart równe 0,00.
:D


Łowco absurdów, spróbuj znależć absurd w tym co napisałeś? :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~niedamysie niezalogowany
8 lutego 2013r. o 10:25
"lowca absurdow"...zapoznaj się z tematem, bo to co napisales to faktycznie absurd!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
8 lutego 2013r. o 10:30
Bogdanie, powtórzę po raz kolejny, skoro uważałeś że dom jest warty 400.000 lub 500.000, dlaczego nie spłaciłeś Ty żony, nie dałeś jej dajmy na to 250.000?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Barbara niezalogowany
8 lutego 2013r. o 10:49
Jest dla mnie oburzającym faktem, że ci urzędnicy, którzy są wykształceni za publiczne pieniądze bardzo często działają krzywdząco na petentów. Nieuctwo? Lenistwo a może wręcz działanie korupcyjne? Tak naprawdę powinna być zastosowana w Polsce odpowiedzialność karna i majątkowa za źle wydane decyzje administracyjne. Panie Bogdanie w Pana wypadku biegły powinien wypłacić Panu zadośćuczynienie za poniesione straty, natomiast organ zrzeszający rzeczoznawców sądowych powinien bardziej weryfikować osoby znajdujące się na tej liście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lutego 2013r. o 11:10
~ napisał(a):
~Łowca absurdów napisał(a): Jakby zaniżył ci wartość domu o 100%, to on byłby wart równe 0,00.
:D


Łowco absurdów, spróbuj znależć absurd w tym co napisałeś? :D :D


Jak taki prosty wpis do ciebie nie dociera, to policz:

100 % wartości - to przykładowo 400 000
obniżenie ceny o 100 %, czyli - o 400 000, to daje 0

Dalej za trudne.

Łowca ma rację, bo gość powinien napisać, że wartość domu została zaniżona o 50 %. Wtedy dopiero to się zgadza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~niedamysie niezalogowany
8 lutego 2013r. o 12:27
Jak byś czytał uważnie co jest napisane nad zdjęciem 223000,-zł i wiedział co to jest 100% to byś tu nie pisał takich dyrdymałów !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima