Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bałwan w Tomaszowie - rekord Polski pobity!
~Miś niezalogowany
25 lutego 2013r. o 7:53
(...)

Zmoderowano 25.02.2013 godz.8:01 - powód: złośliwości i chamstwo (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do Misia niezalogowany
25 lutego 2013r. o 7:56
Nie kupujesz bo niczego nie rozumiesz, a może nie masz kasy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
25 lutego 2013r. o 9:42
Super!!!. Pozdrawiam serdecznie wszystkich budowniczych i gratuluję pomysłu i zapału!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Autor niezalogowany
25 lutego 2013r. o 12:47
Dlaczego Bolec.info usuwa (...)

Zmoderowano 25.02.2013 godz.13:54 - powód: bo chamstwo jest tępione. (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lutego 2013r. o 17:09
~A napisał(a): Czyżby nowemu proboszczowi pomnik za życia postawili :D :P


Zastanów sie nad tym co napisałes, bo reprezentujesz swoja osoba totalny PRYMITYW !!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wagowy niezalogowany
26 lutego 2013r. o 21:56
Najwyrazniej ktoś tu niema wyobrazni przesadzając z tą wagą balwana 240 ton! Załózmy że balwan jest w ksztalcie walca o srednicy 5m dl 12,4m( wzór na walec) to mi wychodzi nie całe 100m3 po 600kg =60000kg a to jest 60 ton.nieprawdaż?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
26 lutego 2013r. o 22:43
~Wagowy napisał(a): Najwyrazniej ktoś tu niema wyobrazni przesadzając z tą wagą balwana 240 ton! Załózmy że balwan jest w ksztalcie walca o srednicy 5m dl 12,4m( wzór na walec) to mi wychodzi nie całe 100m3 po 600kg =60000kg a to jest 60 ton.nieprawdaż?
Liczyłam w ten sposób i wyszło mi 146 ton :).
Napisane jest jednak, że zużyli 400m3 śniegu i wtedy by się zgadzało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Antek niezalogowany
26 lutego 2013r. o 23:03
ela napisał(a):
~Wagowy napisał(a): Najwyrazniej ktoś tu niema wyobrazni przesadzając z tą wagą balwana 240 ton! Załózmy że balwan jest w ksztalcie walca o srednicy 5m dl 12,4m( wzór na walec) to mi wychodzi nie całe 100m3 po 600kg =60000kg a to jest 60 ton.nieprawdaż?
Liczyłam w ten sposób i wyszło mi 146 ton :).
Napisane jest jednak, że zużyli 400m3 śniegu i wtedy by się zgadzało.
Według twoich obliczeń to i tak niezgodne dane, machneli sie o prawe 100ton to nie bagatela wyczyn.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza