Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bezrobocie ostro w górę
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
26 lutego 2013r. o 19:33
Polecam ciekawy artykuł , przeczytajcie również komentarze , jeśli to przejdzie , będzie jeszcze gorzej jak jest.

http://wolnemedia.net/gospodarka/uwaga-zmiany-w-kodeksie-pracy/

Miłego wieczoru :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7029
#casablanca nieaktywny
26 lutego 2013r. o 19:40
tak! będzie gorzej! nadgodziny o 20% mniej! a nie wiadomo, czy wogóle będą przyznawane przez pracodawców, bo okres rozliczeniowy się z tym wiąże.

Generalnie są to zmiany pro-pracodawcy! I na dodatek typu: pracodawca twój pan, a ty niewolnik jesteś!

Przewidziałem to, jak tylko Platforma powstawała! z Olechowskim i innymi! Przecież to od początku było środowisko biznesowe. JAk wielu zwykłych obywateli zrobiło z siebie niewolników?

cynik - człowiek, co zna cenę wszystkich rzeczy, a nie zna wartości żadnej z nich...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
26 lutego 2013r. o 19:47
Osobiście przeraża mnie hipokryzja naszych ustawodawców. Dlatego też sugeruję wystawić rachunek naszym ' zbawcom'. Ciekawym , czy na sali jest jeszcze jakiś zwolennik POpaprańców ? :)


Dopisane 26.02.2013r. o godz. 19:47:

Oby mnie tylko o " mowę nienawiści " nie oskarżyli :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
26 lutego 2013r. o 19:51
czy ja co tydzień muszę pisać że czas ,,wyjść na ulice,,?
rozp...te chore struktury władzy która gnoi społeczeństwo nie bacząc jakie tego mogą być konsekwencje...

...i niech mi tu nikt nie pisze że jestem defetystą...


:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
26 lutego 2013r. o 19:56
falco napisał(a):
...i niech mi tu nikt nie pisze że jestem defetystą...


:D


Amerykanie to mają chociaż kilka giwer , a my co ... w sztućce uzbrojeni :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
26 lutego 2013r. o 20:56
...mamy multum kostki brukowej w rynku która tylko niszczy buty... :D


Dopisane 26.02.2013r. o godz. 20:56:

http://technowinki.onet.pl/hobby/militaria/jak-w-sekunde-oddac-100-strzalow-wystarczy-dzialko,1,5426080,artykul.html

zaraz zamawiam na allegro :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PRACODAWCA niezalogowany
26 lutego 2013r. o 21:39
Dobry wieczór!
Robotnym i bezrobotnym, no i bezochotnym.
Ad. planu dnia to nie ma innego wyjścia. Lekcje w szkole zaczynają punktualnie, dzieci jadają regularnie posiłki, regularnie chodzą spać i to my dorośli się dopasowywujemy .
Mimo wszystko uważam, że rodzic pracujący "na miejscu" jest lepszym wychowawcą niż ten, który wychowuje na odległość.

Prawdziwych facetów informuję , że kobiety/żony/matki też pracują i w dzisiejszych czasach nie ma ścisłego podziału obowiązków domowych na damskie i męskie. Faceci karmią , przewijają , układają dzieci do snu.
Kobiety jeżdżą w delegacje (psyt) samochodami służbowymi.
Ojciec, który przez godzinę czyta dziecku bajkę miewa lepszy z nim kontakt niż ten, który przez 4 godziny ogląda TV w pokoju obok.

Reasumując : szczęśliwym i pracowitym ludziom dzieci tylko wypełniają życie. Plan dnia pomaga się lepiej zorganizować.
Proponuję robienie planów dnia, tygodnia, miesiąca i roku.
Wiele spraw pójdzie Wam sprawniej.
Zaplanujcie znaleźć pracę .Plan dnia ? od 8 do 12 szukam pracy 12-12:30 przerwa na kawę 12:30-15 poszukiwania pracy 16-obiad, 17-20 szlifowanie języków obcych.

Pozdrawiam z kotem na kolanach.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
26 lutego 2013r. o 21:54
a tak poważnie..
dobrze się czujesz?

bo ten plan, wielu ludzi może o kant d... rozbić

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego