Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Desperat na Krzyżu Milenijnym
569
#Demonides nieaktywny
27 lutego 2013r. o 6:28
Stawiajmy więcej takich konstrukcji, które symbolizują naszą "głęboką" narodowa wiarę, a tak naprawdę są stawiane by oczyścić nasze sumienia i polepszyć nasze samopoczucie, a na pewno Straż poż., Pogotowie i Policja będą miały co robić.

BTW.
Może właściciel tego obiektu w końcu by zadbał o jego zabezpieczenie (separację) tak by uniknąć takich sytuacji w przyszłości? Tak jak to jest w przypadku właścicieli innych gruntów czy obiektów.

<b style="color: #003DDF;">http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedysta:<U>Demonides</U></b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 lutego 2013r. o 8:18
Najlepiej, jak ktoś będzie chciał skoczyć, to niech skacze. Akurat jakiś porządny człowiek będzie miał wypadek, zachoruje, będzie pożar a służby ratownicze będą ratowały symulanta, który chce na siebie zwrócić uwagę. Najlepiej nie reagować. Albo zejdzie, albo skoczy, albo spadnie. Dołożyć mu prac społecznych na wyrównanie kosztów akcji. Może się nauczą. Bo dlaczego Pan, Pani, Społeczeństwo musi za to płacić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 lutego 2013r. o 9:37
ramaj napisał(a): Desperat - rano o 9 już nawalony.Swoją drogą to chciałbym przeczytać jak on ten mandat zapłaci,a może odpracuje ?

Odsiedzi tydzień w ZK Zaręba lub w AŚ Lubań i po krzyku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~SNAJPER niezalogowany
27 lutego 2013r. o 11:13
Była straż pożarna było pogotowie ratunkowe ale nie wiem po co był tam Zając ze straży miejskiej chyba był po mandat karny .Dlaczego nie było Jednostki Wojskowej byłby jeden huk z armaty bo wojsko takie ma i było by po ptaku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolo niezalogowany
27 lutego 2013r. o 11:48
PIjany czy nie to człowiek a co do krzyza to powinien byc jakoś zabezpieczony zbierają na tace na rózne remonty to niech na zabezpieczenie tez nazbierają . Niech ksiądz sprzeda Skode i kupi sobie malucha i juz pare groszy bedzie . nie daj Boze jakis małolat dla zabawy wejdzie i bummmmm. A co do Strazy miejskiej to łazili bez celu i komentowali bez sensu byłem dosyć blisko więc nawet sie z nimi posmiałem .. Ja jestem za likwidacją tej słuzby miejskiej po co ona komu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
27 lutego 2013r. o 12:39
ja bym poczekał do wyborów z tym ogradzaniem krzyża ;) może ktoś skorzysta :]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
27 lutego 2013r. o 13:14
Demonides napisał(a): Stawiajmy więcej takich konstrukcji, które symbolizują naszą "głęboką" narodowa wiarę, a tak naprawdę są stawiane by oczyścić nasze sumienia i polepszyć nasze samopoczucie

Bardzo przepraszam, ale co Ty możesz wiedzieć na temat wiary i sumienia ?
Bo z tego co się dopatrzyłam to takie odczucia są Ci obce ;)
Więc o ich oczyszczeniu i tak nie może być mowy .
Ps. Przyczep się pisowni Panie Miodku, to może wtedy sobie polepszysz :P :]
Pozdrawiam .

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
27 lutego 2013r. o 13:52
Gosiu ,ale jaki jest "głeboki sens" stawianie bardzo drogich gigantycznych krzyży (Wilczy Las , czy choćby ten tu na łokietka) ,czy innych maszkaronów jak gigantyczny Jezus w Świebodzinie?

Bo poza pokazem iż np.gmina czy tam inna parafia (nie wiem ,kto za tymi pomysłami stoi) to kraina miodem i mlekiem płynąca,wszyscy zyja ponad stan i nie ma co ze zbednymi pieniędzmi zrobić więc nadwyżki można ulokować w krzyże czy inne pomniki.,poza pokazem tego to ja sensu nie widzę

Nie wiem ,czemu do wiary wystarczy to co ma w głowie ,czy sercu ,a inni musza pławić sie w luksusach i zyja wedle zasady "im wieksze tym bardziej wierzę" p.s. nie ,nie mam nic do wiary , to jest indywidualna sprawa ,wolny kraj każdy wierzy w to co chce,ale chodzi tu o kwestie sensu takiego choćby pokazu trwonienia kasy jak w świebodzinie;)

Zmoderowano 27.02.2013 godz.13:57 - powód: dopisek zdania (hemi)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza