Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

BolecForum - Bolec.Info - sprawy techniczne, pytania, propozycje

2820
#k1p nieaktywny
23 lutego 2016r. o 23:44
Ale jeśli nie widzę ogłoszenia, którego dotyczy komentowany tekst, to chyba jest coś nie tak...
Skoro wersja mobilna nie będzie w pełni funkcjonalna, pozwólcie na używanie pełnej wersji na komórce czy tablecie. Uciążliwe jest za każdym razem włączanie każdej podstrony portalu w "wersji na komouter" w komórce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
23 lutego 2016r. o 23:52
k1p napisał(a): Ale jeśli nie widzę ogłoszenia, którego dotyczy komentowany tekst, to chyba jest coś nie tak...
Skoro wersja mobilna nie będzie w pełni funkcjonalna, pozwólcie na używanie pełnej wersji na komórce czy tablecie. Uciążliwe jest za każdym razem włączanie każdej podstrony portalu w "wersji na komouter" w komórce.


k1p - to akurat bedzie dostepne, przegladanie ogloszen, dodawanie ogloszen itd. Za kilka dni (akurat jestem na urlopie) :-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~falco niezalogowany
24 lutego 2016r. o 7:09
Marcin:)
ją nie pisze z telefonu a i tak po cholernie wielu kombinacjach nie wszystko mam dostępne...
czytałeś priv?
nadal się upieram że powinne być widoczne IP osób nie zarejestrowanych
to uprości sprawę np ciągania po sądach czym tu kilka osób straszy....
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
24 lutego 2016r. o 12:46
~falco napisał(a): Marcin:)
nadal się upieram że powinne być widoczne IP osób nie zarejestrowanych
to uprości sprawę np ciągania po sądach czym tu kilka osób straszy....
:)


z IP, czy bez to żaden problem :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
24 lutego 2016r. o 21:25
emem napisał(a):
Wersja mobilna z zalozenia nie bedzie pelna wersja portalu i nie wszystkie funkcje z pelnej wersji beda dostepne na telefonie.


a jakies plusy posiada ? :) chyba chodzi o lekkosc, ale powoli to nie ma znaczenia. telefony szybkie, limity na GB większe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~falco niezalogowany
24 lutego 2016r. o 21:59
wiem atler...wiem...
szykujesz "krucjatę"?
mnie różańcem nie wystraszysz...
;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
24 lutego 2016r. o 22:15
~falco napisał(a): wiem atler...wiem...
szykujesz "krucjatę"?
mnie różańcem nie wystraszysz...
;)


Wcale nie straszę. Myślę po prostu, że dobrze wiesz jeżeli ktoś już przegina, przekracza pewne granice, to za swoje słowa musi przyjąć odpowiedzialność? tak? :)

Ja bardzo racjonalnie podchodzę do tego tematu :)


<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~falco niezalogowany
24 lutego 2016r. o 23:04
każdy ma "swoje racje"
tyle tylko że ją swoich nikomu nie wmawiam
ile masz "racji" opowiadając mi o Jonaszu i wielkiej rybie (to moja ulubioną legenda)
tyle ile ją jej będę miał opowiadając ci o Zeusie jak kopulowal z łabędzicą ...
mam nadzieję że nie podwazysz tego że tak nie było...:)
koniec dyskusji tutaj bo to nie ten dział :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego