Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Habemus Papam!
~ niezalogowany
17 marca 2013r. o 17:57
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Papiez-Franciszek-chcialbym-zeby-Kosciol-byl-ubogi-i-dla-ubogich,wid,15419654,wiadomosc.html

Bardzo chciałbym, żeby Kościół był ubogi i dla ubogich - powiedział papież Franciszek. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zacofany moher niezalogowany
17 marca 2013r. o 18:07
~ napisał(a):
Więcej wiary w dobre intencje człowieka a mniej w spiski godzące w kościoł!!!!!

To nie jest kwestia wiary. Podano źródło: wp.pl. To nie jest źródło obiektywne pod żadnym względem. Ci sami ludzie za kilka dni, gdy "okaże się" (oczywiście dla nich, ja to wiem już dziś), że papież jest przeciwny propagandzie pederastów, szerzeniu zepsucia przez rozdawnictwo prezerwatyw, zabijaniu dzieci, rozwodom, niszczeniu rodziny itd. - podniosą wrzask, jakiż to On wsteczny i jaki winien śmierci w Afryce.
~zacofany moher napisał(a):
Wg mnie grzech pychy nie jest wśród księży bardziej powszechny, niż wśród ślusarzy czy górników.


Ale to nie ślusarze czy górnicy wskazują drogę jaką trzeba kroczyć do zbawienia duszy!! :P
A dlaczego nie?

Oczywiście wiem, co masz na myśli. I wierzę, że decyzja pozostania księdzem - zostawienia domu, rodziny, zdanie się na bezżeństwo i służba Bogu, powoduje, że wśród księży takich ludzi jest wyraźnie mniej. Tyle tylko, że nie mam na to żadnych dowodów, dlatego ostrożnie napisałem, że nie jest więcej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 marca 2013r. o 18:15
~zacofany moher napisał(a): Podano źródło: wp.pl. To nie jest źródło obiektywne pod żadnym względem.


Ponad Twoim postem wkleiłem link!! :)
Czy tym linkiem jesteś ukontentowany?? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zacofany moher niezalogowany
17 marca 2013r. o 21:10
Ależ to jest przecież właśnie Wirtualna Polska. Ten akurat materiał pochodzi z PAP-u, ale wystarczy przejrzeć trochę archiwum, by zobaczyć, co interesuje i pod jakim kątem redaktorów WP.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Franek niezalogowany
17 marca 2013r. o 21:16
Proszę Ojca ,a co ojciec na to http://pl.wikipedia.org/wiki/Przest%C4%99pstwa_seksualne_w_Ko%C5%9Bciele_katolickim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 marca 2013r. o 21:26
jak co....fajnie było... ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 marca 2013r. o 21:30
żaden artykuł nie będący po myśli Mohera ,nie będzie przez niego uznany za wiarygodny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 marca 2013r. o 21:33
Nawet jak napisze , Terlikowski :))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.