Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czy Bolesławianie, to sknery ?

5134
#TOjsienka nieaktywny
15 marca 2013r. o 10:11
Więc tak jak już mówiłam każdego traktuje się tak samo nie ocenia się po tym np;jak wygląda czym przyjechał albo gdzie mieszka i za ile zamawia bo ogólnie nie zostawiają ci po których widać ze mają.Adresy się pamięta ludzi tak samo jak się jest w porządku (nawet już nie mówię o napiwkach)to problemu nie ma bo sama czasami zaokrąglam na swoją niekorzyść zakładając za kogoś dla świętego spokoju i to też zależy od człowieka bo mogę sypnąć po jednym groszu z tym że tego nikt nie chce a mi się tego liczyć też nie chce.
Kierowca wychodząc rano z pierwszym dowozem zazwyczaj ma kase w razie W aby wydać jeżeli to jest drugi albo trzeci dowóz za jednym zamachem i każdy sypnie po 100 nie ma bata że czasami nie bedzie miał czym wydać tym bardziej że nie będzie latał co chwilę rozmieniać kasy po sklepach bo potem będziecie sapać do telefonu że długo a w przypadku takiego zakładu na Modłowej czy innym zadupiu to nawet nie ma gdzie.
I tak samo jest wszędzie nie tylko na dowozach czasami ktoś z samego rana sypnie ci nominałem 200 a ty sobie rób co chcesz później jak oddasz wszystkie drobne aby wydać resztę.
Jeszcze coś.Ktoś tu sypnął z grubej rury ze zostawia sie rachunek na stole wymuszając napiwek(MIT). Niektórzy proszą o rachunek ale jeszcze nie siegają po portfel to się zostawia bo może chce sprawdzić co za ile lub z kimś rozmawia.Nikt nie będzie stał nad nikim jak nad złodziejem bo np mi by było głupio a jak się nie podoba to rusz dupę do baru i zapłać.
Jacy wszyscy są pokrzywdzeni niedługo powstanie temat "dlaczego trzeba płacić"bo przecież powinno być wszystko za darmo i jeszcze powinno było się was po tyłkach całować bo raczyliście skorzystać z usługi.
Ja pierdziele co za naród. :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2013r. o 10:42
hemi napisał(a): MisiekELF osoba od trójki dzieci to nie ja,chyba,że o czymś nie wiem :]
Co dawanie przeze mnie :
1)osobie co przynosi pizzę,te 2-3 złote zawsze.
2)Kurierowi co przywiezie mi przesyłkę nigdy (bo zwykle już opłacona i jedyne co pozostaje to podpisać się i tyle),a i tak nie pamiętam kiedy przywozili mi coś do domu,zwykle gdzieś łapali mnie na telefon.
3) a listonosz z przesyłką? jeśli już taki się zdarzy ,to najczęściej mam awizo ,niezależnie od tego czy ktoś w domu jest ,czy nie :| :|

Za to,ze sam fatyguję się na pocztę napiwków nie otrzymuję :P



Popieram ,zwłaszcza z kurierami,ci to zawsze kombinuja ,zeby do domu nie dowieżć, a to im wygodniej do pracy przywieżć ,a to w tym czy innym miejscu akurat po drodze i tak to bywa z tymi kurierami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
15 marca 2013r. o 11:10
falco napisał(a): no i w ten sposób straciłaś złotówkę... :)
a miałem dobre chęci ...
:D


No i wsadź sobie tą złotówkę w buty wyższy będziesz :]
Nie pracuję dlatego że akurat w moim przypadku zmusza mnie do tego sytuacja życiowa(bo patrząc na napiwki i wypłatę to nie pracowałabym już kilka lat w usłudze)tylko bo szlag by mnie trafił przy maszynie produkcyjnej dlatego się wcale nie wylogowuję.
Nawet fota więc mi to ogólnie nikt zostawiać nic nie musi taka matka Teresa jestem(masochistycznie może mi to jak zwykle bokiem wyjdzie)że jak zwykle staje w obronie ogółu ale ogólnie mam wyj...ne na łaskę.
Wole ludzi w porządku(którzy nie traktują cię jak śmiecia bo"pany na obiad przyszlY") choć nic nie zostawia niż takich co za złotówkę właśnie będa cię ganiać jak kundla.

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 marca 2013r. o 11:54
ja pierdziu...ależ poważnie do tego podchodzisz a ja sobie ,,jajaca,, robię...
a to co napisała E...
JAKA ,,ZŁOTÓWKĘ,,?
CZY WIESZ ILE JA MUSZĘ ZAPIERNICZAĆ NA ,,ZŁOTÓWĘ,,?
złotówka tu ,złotówka tam ...
i nadal nie mam plazmy 55cali ...a zbieram :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
15 marca 2013r. o 11:55
~ napisał(a):
hemi napisał(a): MisiekELF osoba od trójki dzieci to nie ja,chyba,że o czymś nie wiem :]
Co dawanie przeze mnie :
1)osobie co przynosi pizzę,te 2-3 złote zawsze.
2)Kurierowi co przywiezie mi przesyłkę nigdy (bo zwykle już opłacona i jedyne co pozostaje to podpisać się i tyle),a i tak nie pamiętam kiedy przywozili mi coś do domu,zwykle gdzieś łapali mnie na telefon.
3) a listonosz z przesyłką? jeśli już taki się zdarzy ,to najczęściej mam awizo ,niezależnie od tego czy ktoś w domu jest ,czy nie :| :|

Za to,ze sam fatyguję się na pocztę napiwków nie otrzymuję :P



Popieram ,zwłaszcza z kurierami,ci to zawsze kombinuja ,zeby do domu nie dowieżć, a to im wygodniej do pracy przywieżć ,a to w tym czy innym miejscu akurat po drodze i tak to bywa z tymi kurierami.


Nie nie,zwykle to mnie w domu nie ma i albo do pracy przywożą,a jak krążę akurat po mieście to gdzieś tam podjadę pod adres gdzie coś załatwia ;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
15 marca 2013r. o 13:21
falco napisał(a): ja pierdziu...ależ poważnie do tego podchodzisz


Jak dopierdzielasz do pieca a połowa ćwierć ynteligentów po drugiej stronie monitora nie zakuma aluzji tylko jeszcze zlinczują kierowcę z dowozem bo nie ma prawa brać wypłaty bo wtedy żarcie by było tańsze zmniejszając koszty to wybacz...
Normalnie chyba znów sobie półroczną przerwę (bez bólu)zrobię w zaglądaniu na to forum bo nigdzie nie biadolą tak jak tu.

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 marca 2013r. o 13:55
fakt :)
ja się wpisuję w ten ,,repertuar,, z pełną świadomością że będzie świetny ubaw... :D
radzę -jeśli mogę-zrób to samo...
olej nawet wściekłe komenty bo swoją ,,wartość,, i tego co robisz ,sama znasz najlepiej... :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
15 marca 2013r. o 14:46
TOjsienka napisał(a):
Jeszcze coś.Ktoś tu sypnął z grubej rury ze zostawia sie rachunek na stole wymuszając napiwek(MIT).


ale jaki mit. np pizza hut, ogolnie lepsze restauracje czy pizzerie na poziomie. podejdziesz do baru to uslyszysz 'podejde do panstwa". otrzymujesz rachunek 43 zł. masz tylko 50-tki. i przeciez nie powiesz w towarzystwie ' poprosze o reszte' :) tam juz trzeba dac i sie z tym liczyc idąc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.