Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Czy Bolesławianie, to sknery ?

6979
E
14 marca 2013r. o 19:45
TOjsienka napisał(a): Eeee E no jak Cię trzasnę.

No proszę Cię, tylko bez agresji:D

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
14 marca 2013r. o 19:51
gover napisał(a):
TOjsienka napisał(a): A dobra spać mi się chce z jak się z wami gada.Nie chce mi się walczyć z wiatrakami bo potwierdzacie fakt że Bolesławianie to sknery a bulwersujecie się ze jesteście tak nazywani.Jak zwykle biedni,zapracowani,uczciwi i religijni a wszyscy dookoła są beeee.

Jestem wierzacy (nie mylic z religijny) daje zawsze napiwki, wartosci 10% rachunku. Napiwek niezaleznie od jakosci obslugi czy uslugi.


O proszę następny to może coś z tego miasta za parędziesiąt lat będzie. :|


Dopisane 14.03.2013r. o godz. 19:51:

E napisał(a):
TOjsienka napisał(a): Eeee E no jak Cię trzasnę.

No proszę Cię, tylko bez agresji:D


Jaaa ?? :| Dobra już nic nie mówię pani psor :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
14 marca 2013r. o 19:56
kurczę ...
jutro ruszę gdzieś w miasto,kupię kawę i dam napiwek...
później będę domagał się faktury na niego...


kawa chyba ze sześć zyli kosztuje ,dziesięć procent zwyczajowego napiwku to jakieś 60 groszy więc ...drżyjcie barmani :D


Dopisane 14.03.2013r. o godz. 19:56:

ile stoi teraz kawa u Wietnamczyka?
nie wiem czy mnie stać... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
14 marca 2013r. o 19:57
Falco :| nie bądź...sknera, daj złotówkę :D
Zaraz mi się oberwie za spamy, alE biorę to na klatę :D

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
14 marca 2013r. o 20:15
falco napisał(a): ile stoi teraz kawa u Wietnamczyka?
nie wiem czy mnie stać... ;)

Błysnąłeś aż poraziło

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
14 marca 2013r. o 20:27
no i w ten sposób straciłaś złotówkę... :)
a miałem dobre chęci ...
:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
14 marca 2013r. o 20:35
MisiekELF osoba od trójki dzieci to nie ja,chyba,że o czymś nie wiem :]
Co dawanie przeze mnie :
1)osobie co przynosi pizzę,te 2-3 złote zawsze.
2)Kurierowi co przywiezie mi przesyłkę nigdy (bo zwykle już opłacona i jedyne co pozostaje to podpisać się i tyle),a i tak nie pamiętam kiedy przywozili mi coś do domu,zwykle gdzieś łapali mnie na telefon.
3) a listonosz z przesyłką? jeśli już taki się zdarzy ,to najczęściej mam awizo ,niezależnie od tego czy ktoś w domu jest ,czy nie :| :|

Za to,ze sam fatyguję się na pocztę napiwków nie otrzymuję :P

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~daww niezalogowany
15 marca 2013r. o 8:18
Wczoraj pojechałem z dowozem około godz 12 do klijenta na ul Modlową "HORBIGER" pan zaczoł mnie wyzywać i wyśmiewać dlaczego ja niemam wydać 20gr, to był jakisz koszmar pracuje 3 lata i jeszcze czegoś takiego niewidziałem! Potem jeszcze śmiał zadzwonić na bar i poinformować że kierowca doworzący naciąga ludzi bo niewydaje reszty czyli 20gr. Po paru godzinach znowu mailem tam dowóz i dowiedziałem się od ochroniarzy że ten pan jest zastępcą kierownika, a panowie ochroniarz wybuchli śmiechem z jego beszczelności a ja razem z nimi. I oto przykład że Ci co maja niewiele dają zawsze napiwki, a Ci co są wyżej liczą każdy grosz bo ciągle im mało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza