Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wszyscy jesteśmy politykami
~andzia niezalogowany
25 marca 2013r. o 11:03
kilka
dni temu na bobrach czytala blog dot. bardzo podobnej tematyki lecz
oczywiscie nie tak uproszczony. widac, ze pan M, piszac delikatnie,
szuka inspiracji tematycznych u innych autorow.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
25 marca 2013r. o 11:28
~andzia napisał(a): kilka
dni temu na bobrach czytala blog dot. bardzo podobnej tematyki lecz
oczywiscie nie tak uproszczony. widac, ze pan M, piszac delikatnie,
szuka inspiracji tematycznych u innych autorow.
>

A ja kilka lat temu widziałem ten temat na swoim blogu./ 4 lata /* Plan publikacji swoich postów mam z wyprzedzeniem kilku miesięcy .Inne czekają na swoją kolej aż poprzednie ulegną " wypaleniu " .Na " Bobrach " nie mam możliwości pisania więc rzadko tam zaglądam.To tyle Pani Andziu.Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do komentowania tematu.Zwracałem się o to już wielokrotnie .

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 marca 2013r. o 11:39
Przemysław, ja nie jestem, nie będę i nie byłem.
Więc nie (...) mi tutaj, że wszyscy.


Zmoderowano 25.03.2013 godz.13:42 - powód: wulgaryzm oraz nazwisko (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
25 marca 2013r. o 11:42
(...)
Proszę nie moderować tego wpisu -- niech to będzie sztandarowy przykład logicznego myślenia.

Zmoderowano 25.03.2013 godz.13:44 - powód: usunięte cytowanie (moderator)

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Palikot w opałach niezalogowany
25 marca 2013r. o 11:47
"Janusz Palikot i jego Ruch znów mają kłopoty. Jak zwykle przez wypowiedź lidera. Może nie do końca ją przemyślał, a na pewno nieprecyzyjnie się wyraził. Chodzi o sprawę inicjacji seksualnej 13-latków i co miałoby z tego wynikać..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 marca 2013r. o 12:48
Kolejny cytat z Palikota.

" Polacy to gówniarze, zera, szambo. Nic nie potrafią zrobić razem - dodał polityk we wpisie zatytułowanym "Polskie zero"."

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/reprezentacja/janusz-palikot-polacy-to-gowniarze-zera-szambo,1,5452703,wiadomosc.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 marca 2013r. o 13:06
~ napisał(a): Kolejny cytat z Palikota.

" Polacy to gówniarze, zera, szambo. Nic nie potrafią zrobić razem - dodał polityk we wpisie zatytułowanym "Polskie zero"."

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/reprezentacja/janusz-palikot-polacy-to-gowniarze-zera-szambo,1,5452703,wiadomosc.html


No to się Jasiu przewiezie :D Dobry Bóg nie rychliwy , ale sprawiedliwy. Nawet Komisja Trójstronna Mu nie pomoże :)
Panie Przemku , nie wiem czy warto inwestować w politycznego trupa :)

Miłego popołudnia Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
25 marca 2013r. o 14:17
Wybory to wazna sprawa, obowiazek, wiec trzeba w nich uczestniczyc, nawet jesli ciezko jest wybrac tego najlepszego kandydata. Ja ide.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza