Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kto kupi Miejski Zakład Rehabilitacji?!
~a co mi z tego? niezalogowany
25 marca 2013r. o 19:33
Wchodzim.zatrudniamy wszystkich,Córke pogonimy.Tylko rynek.Oczywiście dbamy o wygląd przystępujących do przetargu.Różowe kudły startujących,oraz pytanie ile to ławek zainstalowano na ul.Kubika,to 90% zestawu.Reszta głos komisji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasiek niezalogowany
25 marca 2013r. o 19:58
Wybraliście prezydenta jak i resztę; a teraz wielce jesteście zdziwieni... Możecie "naskoczyć" "fioletowej"!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~inka niezalogowany
25 marca 2013r. o 20:14
Jasiek .100% racji .Nasza głupota ich władza i kasa .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 marca 2013r. o 20:44
Rodzina lekarsko-samorządowa.::)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 marca 2013r. o 21:09
A ja tam o nich źle nie myślę.
Zła nie da się wyplenić złym myśleniem.

Miast tego patrzę spokojnie, jak wyprowadzają ich z rękoma skutymi kajdankami.

A wielu innych, przełyka w strachu ślinę.

Czekając swej kolejki.

Ponieważ nastał czas mądrego prezydenta i sprawiedliwości, która przestała być ślepa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Obserwatorka z urzędu M niezalogowany
25 marca 2013r. o 22:11
To chyba do Prezydenta/Burmistrza Romana Piotra (albo odwrotnie).On zna wielu ludzi z CBA,więc doniesie,tam gdzie trzeba.Ma też swoje panie w wieżowcu,które za niego doniosą,więc problemu nie ma.Pozdrowienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 marca 2013r. o 22:31
To co napisano już się dzieje, ale nie teraz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkaniec niezalogowany
26 marca 2013r. o 8:21
Pani Janino Piestrak czy mnie pani zaadoptuje? Ehhh
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza