Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Prawdy i mity o przedłużaniu rzęs
4553
#Margot2000 nieaktywny
27 marca 2013r. o 21:18
emem spróbuj ...poczujesz ...świat kobiet :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
27 marca 2013r. o 21:23
Emem, właśnie chciałam spytać, czy kiedyś próbowałeś? a może depilacja woskiem :D :D

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 marca 2013r. o 22:10
E napisał(a): Emem ... a może depilacja woskiem :D :D


W miejscach intymnych:| ... ała :| :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~To Ja TOjka niezalogowany
27 marca 2013r. o 22:16
Skoro przedłużanie paznokci jest już takie normalne to czemu nie przedłużanie rzęs?
Ale nie powiem że jestem za :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasia niezalogowany
28 marca 2013r. o 18:57
Niestety ale to niszczy rzęsy!!! Pani robiąca przedłużenie nie wie i nie może wiedzieć, która rzęsa jest młoda i to jest fakt! Przykleja więc do wszystkich pomijając może te dopieo odrastające bo je akurat można odruznić od reszty. Widziałam wiele dziewczyn które od dawna robiły przedłużenie zanim dotarło do naszej mieściny i każda teaz wydaje kase na specjalne odżywki do rzęs aby je uratować. I nie jestem z konkurencji ani innej encji :-) tylko ostrzegam bo serio widziałam efekty uboczne. Nie ma znaczenia czy dobra czy zła firma, kosmetyczka i inne pitu, pitu. Ale każdy robi co chce. pozdrawiam:-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4862
#MalinowaMamba nieaktywny
28 marca 2013r. o 20:01
To może ja się wypowiem.Przedłużałam sobie rzęsy 2 razy.Swoje rzęsy mam krótkie i cieniutkie,jakby to określić hmmm...tak jakbym odpalała sobie papierosa i poszły mi wszystkie rzęsy :D Myślę,że do takich rzęs jest to odpowiedni zabieg.Rzęsy wyglądały bardzo ładnie i naturalnie,utrzymały się u mnie przez około 5 tygodni,poszłam je uzupełnić,znowu wyglądały fajnie.Postanowiłam nie iść następnym razem i dać im odpocząć.Po pozbyciu się ich...no cóż prawda jest taka,że naturalne rzęsy wypadają(ale nie ma jakiejś tragedii).Po miesiącu,bez używania odżywek urosły mi ładniejsze niż miałam przed przedłużaniem :)
Więc podsumowując dla tych,którzy są chętni,zdecydowanie odradzam ciągłe uzupełnianie rzęs.Miesiąc,dwa wystarczy i rzęsy powinny odpocząć.
Dobre rozwiązanie na wakacjach(ja tak zrobiłam),do pracy kiedy nie ma się czasu :),lub na jakieś większe wyjście.
Pozdro :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Inka niezalogowany
22 sierpnia 2014r. o 15:34
Dziewczyny pomocy:) kto się zna proszę o podpowiedź. W gabinecie o którym mowa w artykule czas zabiegu 50-90min, w pozostałych gabinetach w mieście 2-3 godziny. Skąd taka różnica? macie jakieś doświadczenia z salonem E... z przedłużaniem rzęs?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2014r. o 21:22
w salonie eliksir trwało to około 1godz 30 min
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza