Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piotr Roman: Prezydent jest głupi...
~ niezalogowany
27 marca 2013r. o 22:16
Racja,piszecie nie zastanawiając się o społeczeństwo o tym pomyśli? Po co była ta Orka w tym miejscu?i jaki był projekt do kitu,jest beznadziejna,szkoda było na nią kasy nie wspomnę o przepięknej fontannie w rynku która do starego miasta pasuje jak pięść do nosa,i więcej niż połowę roku nie widać ,że istnieje bo po prostu po niej depczemy,ale mamy mądrych ludzi w zarządzie naszego przepięknego Bolesławca:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majka niezalogowany
27 marca 2013r. o 22:28
Według mnie Orka mogła przynosić zyski z pożytkiem dla wszystkich.Błedem okazało się nastawienie na biznesmenow ,i roznych wielkich tego miasta.Gdyby Zarząd przyjął ceny wstępu niższe przyszło by więcej dzieci ,młodzieży i ludzi mniej zamożnych.Jest tyle organizacji które chciały by korzystać z nieco tańszych biletow ale za to często i takich pewniakow było by na pewno więcej .Coz czasami drożej wcale nie oznacza więcej.A Orka powinna być dla ludzi bez względu na to jak określają swojego prezydenta, ,jacy mieszkancy taki prezydent'' Juz ktoś to powiedział a ja tylka zmodyfikowałam do lokalnych potrzeb
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 marca 2013r. o 0:13
Pan Piotr Roman (...).Potwierdzam po przeczytaniu wiadomości.Nic nowego. Ulica wie o tym od kilku lat. :> :D

Zmoderowano 28.03.2013 godz.8:17 - powód: ubliżanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mieszkaniec rozj...nej ul. Kraszewskieg niezalogowany
28 marca 2013r. o 0:30
Nie wypada i nie można nie zgodzić się z tezą postawiona przez burmistrza w tytule...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 marca 2013r. o 0:45
~Jasiek napisał(a): Dziwie się, że p. prezydent ma tak dobre "samopoczucie" we wszystkich sprawach w tym o "Orce".


Dzieje się tak gdyż nie swoje pieniądze w Orce dosłownie utopił a wiadomo że w tym kraju urzędas za błędne decyzje nie odpowiada a szkoda gdyż 50% z nich już siedziałoby w kiciu a 30% oczekiwałoby na odbycie kary...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2987
#Nightmare nieaktywny
29 marca 2013r. o 18:48
Oddanie "ORKI" Pijarom nie byłoby takie głupie... jeszcze się w święconej wodzie nie kąpałem :)
Do tego sprzedawać obrazki z Ojcem Dyrektorem - może to być żyła złota... Moherki zaczną walić drzwiami i oknami :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PYTIA niezalogowany
30 marca 2013r. o 10:47
A dni jego na stolcu ratuszowym policzone,zaprawdę powiadam Wam. Knowania i kombinacje światło dzienne przed wyborami ujrzą i zmiotą Romana w niebyt,a ludziom żyć się będzie lżej.Amen.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PYTIA niezalogowany
30 marca 2013r. o 10:59
PYTIA jest tylko jedna i ona prawdę zna. JA jestem JA :> [img=1364637573_1c4tuyg.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.