Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pomóż Krzysiowi i Ani
7715
#aisha nieaktywny
17 kwietnia 2013r. o 17:13
:)


Dopisane 17.04.2013r. o godz. 17:13:

A można temat na czerwono? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kogucik niezalogowany
18 kwietnia 2013r. o 7:08
Znam tą rodzinę, jest bardzo pogodna. Krzysiu jest faktycznie chory ale jest jak anioł. Słuchajcie ludzie, trzeba wsiąść się w garść i pomóc tym dzieciom, takie jest moje zdanie. Te dzieci zasługują na naszą pomoc, cytuję : POMÓŻ BLIŹNIEMU, JAK SOBIE SAMEMU, a to zależy tylko od was kochani jak możecie i macie serce to pomóżcie.

Zmoderowano 18.04.2013 godz.07:58 – powód : korekta (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tak z boku patrząc niezalogowany
18 kwietnia 2013r. o 10:13
~kogucik napisał(a): Znam tą rodzinę, jest bardzo pogodna. Krzysiu jest faktycznie chory ale jest jak anioł. Słuchajcie ludzie, trzeba wsiąść się w garść i pomóc tym dzieciom, takie jest moje zdanie. Te dzieci zasługują na naszą pomoc, cytuję : POMÓŻ BLIŹNIEMU, JAK SOBIE SAMEMU, a to zależy tylko od was kochani jak możecie i macie serce to pomóżcie.

Zmoderowano 18.04.2013 godz.07:58 – powód : korekta (moderator)


Pięknie piejesz koguciku, musisz wziąć się i od siebie zacząć pomagać, co w tym kierunku zrobiłeś poza pianiem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7715
#aisha nieaktywny
18 kwietnia 2013r. o 19:28
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kaja niezalogowany
18 kwietnia 2013r. o 23:00
Nie chce sie czepiac, kto chce niech daje, ale dlaczego te meble i drzwi sa tak zniszczone? Moje drzwi i łóżko wytrzymaly 30 lat. Moze jest tam np. ojciec pijak, albo ta Pani znalazła te meble wyjątkowo zniszczonete, nie generalizuje, nie znam tej rodziny ale mam sasiadow u ktorych dom wyglada podobnie. Nowe meble potrafia calkiem zniszczyc w ciagu dwoch lat. Ciuchami z opieki palą w piecu, (nie piorą) a zywnoscią którą dostają w nadmiarze dziela się ze pieskami. I sa milymi ludzmi, ale im zamiast "ryby" lepiej dac "wedke". Pewnie mnie teraz zlinczujecie. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~także z Bolesławca niezalogowany
18 kwietnia 2013r. o 23:42
~Kaja napisał(a): Nie chce sie czepiac, kto chce niech daje, ale dlaczego te meble i drzwi sa tak zniszczone? Moje drzwi i łóżko wytrzymaly 30 lat. Moze jest tam np. ojciec pijak, albo ta Pani znalazła te meble wyjątkowo zniszczonete, nie generalizuje, nie znam tej rodziny ale mam sasiadow u ktorych dom wyglada podobnie. Nowe meble potrafia calkiem zniszczyc w ciagu dwoch lat. Ciuchami z opieki palą w piecu, (nie piorą) a zywnoscią którą dostają w nadmiarze dziela się ze pieskami. I sa milymi ludzmi, ale im zamiast "ryby" lepiej dac "wedke". Pewnie mnie teraz zlinczujecie. :D


Zaprawdę za prawdę się nie linczuje....... aczkolwiek w tym kraju wszystko jest możliwe i coś jest na rzeczy, iż na 1529 odwiedzin tak mały odzew w komentarzach. Brak wrażliwości na cierpienie drugiego człowieka? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7715
#aisha nieaktywny
19 kwietnia 2013r. o 6:55
~Kaja napisał(a): Nie chce sie czepiac, kto chce niech daje, ale dlaczego te meble i drzwi sa tak zniszczone? Moje drzwi i łóżko wytrzymaly 30 lat. Moze jest tam np. ojciec pijak, albo ta Pani znalazła te meble wyjątkowo zniszczonete, nie generalizuje, nie znam tej rodziny ale mam sasiadow u ktorych dom wyglada podobnie. Nowe meble potrafia calkiem zniszczyc w ciagu dwoch lat. Ciuchami z opieki palą w piecu, (nie piorą) a zywnoscią którą dostają w nadmiarze dziela się ze pieskami. I sa milymi ludzmi, ale im zamiast "ryby" lepiej dac "wedke". Pewnie mnie teraz zlinczujecie. :D

Ta Pani nie jest patologia gwoli ścisłości. W tym domu nie ma ojca pijaka i w tym domu , w tej rodzinie w ogóle nie ma oni kropli alkoholu. Meble i dzwi są w takim stanie bo maja już swoje lata. Kobieta sama wychowuje dwoje schorowanych dzieci, nie pracuje bo dzieci wymagają nieustannej opieki. Jeśli ktoś nie zna rodziny nie ma o niej żadnych informacji to jak można osadzać?! Jest podany numer telefonu jeśli ktoś ma jakieś wątpliwośći wystarczy zadzwonić i się upewnić że jest tak jak jest opisane, można się umówić na wizyte zobaczyć na żywo jakie są warunki... można??? można ale trzeba chcieć !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ssa niezalogowany
19 kwietnia 2013r. o 7:44
Kto mieszkal na osiedlu to wie jakie rzeczy sie dzialy. Od kilku lat jednak sie to poprawilo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza