Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tomczyk "zasłużony dla sportu"
~ niezalogowany
2 maja 2013r. o 8:23
Przecież nominacje wysyła Magistrat w Bolesławcu , Warszawa tylko zatwierdza.Tomczyk dzięki sportowi jest pupilkiem Romana i 2 kadencje radnym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 maja 2013r. o 14:11
~Marta napisał(a): Brawa!!!! OBY TAK DALEJ.....nareszcie ktoś docenił prace Pana po tylu latach......

Po ilu latach? Przecież odznaczenia nie dostał Pan Ryszard Tomczyk - mistrz Europy, tylko Pan Robert Tomczyk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 maja 2013r. o 14:12
Ten post też zostanie usunięty ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Słońce Karkonoszy niezalogowany
2 maja 2013r. o 16:23
Zasłużony dla sportu,hm..,ciekawa koncepcja..cały ten jego TOP oparty jest o dotacje płynace z Romanowego garnuszka,które ostatnio, za rządów Pani Naczelnik Oświatowej,Beaty Sulskiej płyną szeroką,co raz szerszą strugą.Setki tysięcy złotych wpakowane w .....( pi! ). Kończąc, dodam nieelegancko,aczkolwiek do sprawdzenia,że Roman/Sulska/Tomczyk,z jednej politycznej stajenki pochodzą, więc i z jednego korytka jedzą. Czuwaj!Pozdrawiam Ciemny Lud i transparentnych włodarzy.Hi,Hi... :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 maja 2013r. o 1:14
~Słońce Karkonoszy napisał(a): Zasłużony dla sportu,hm..,ciekawa koncepcja..cały ten jego TOP oparty jest o dotacje płynace z Romanowego garnuszka,które ostatnio, za rządów Pani Naczelnik Oświatowej,Beaty Sulskiej płyną szeroką,co raz szerszą strugą.Setki tysięcy złotych wpakowane w .....( pi! ). Kończąc, dodam nieelegancko,aczkolwiek do sprawdzenia,że Roman/Sulska/Tomczyk,z jednej politycznej stajenki pochodzą, więc i z jednego korytka jedzą. Czuwaj!Pozdrawiam Ciemny Lud i transparentnych włodarzy.Hi,Hi... :>



Jeden wielki skandal. Dyplomy , medale, nagrody . Bolesławiecki UKŁAD ZAMKNIĘTY jeszcze działa. Nasz bohater musiał nieźle włazić w jelito grube swojemu dobroczyńcy. SMRÓD!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
3 maja 2013r. o 12:02
Ciekawa jestem kto z was-tych krytykujących, osiągneli w życiu tyle co pan T.- zawdzięczając tylko swojej pracy. Ale oczywiście zawsze znajdą się Ci którym nic nie pasuje.....Żal mi Was, ta zazdrość Was zniszczy......Buuuuaaaa przykro Wam, że Was nikt nie docenił....brać się do roboty a nie tylko klikać głupoty! Ludzi inteligentnych jest tak mało wśród nas.....a szkoda.......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rychu niezalogowany
3 maja 2013r. o 13:53
Ciekawa jestem kto z was-tych krytykujących, osiągneli w życiu tyle co pan T.- zawdzięczając tylko swojej pracy. Ale oczywiście zawsze znajdą się Ci którym nic nie pasuje.....Żal mi Was, ta zazdrość Was zniszczy......Buuuuaaaa przykro Wam, że Was nikt nie docenił....brać się do roboty a nie tylko klikać głupoty! Ludzi inteligentnych jest tak mało wśród nas.....a szkoda.......

Ja bokser, zrozumiałem że w życiu ,jestem sam.Ja jestem mistrzem europy,Romka nie znam,?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ss niezalogowany
3 maja 2013r. o 14:05
dziwi mnie jedno, taka zawisc zazdrość pamiętam jak zakładali top Bolesławiec tenis stołowy ,za własne pieniądze wozili na rozgrywki własnymi autami ,co młodzi sportowcy by robili teraz jak by niebyło tego klubu? Robert przyczynił się do jego powstania .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.