Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Korwin-Mikke w Bolesławcu
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 maja 2013r. o 19:11
~ napisał(a): Nie , nie ciebie tylko Korwin-Mikke !


Nie przeginaj pały , nie taki z Niego przygłup, myśli podobnie do mnie , a jak powszechnie wiadomo , moja prawda jest najmojejsza :D

Zmoderowano 23.05.2013 godz.20:46 - powód: usunięte zbędne cytowanie (moderator)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 maja 2013r. o 19:26
Pannazdzieckiem napisał(a): Nie przeginaj pały , nie taki z Niego przygłup, myśli podobnie do mnie , a jak powszechnie wiadomo , moja prawda jest najmojejsza :D


Eeeeeee to teraz to przesadziłEś pały nigdy nie przEginam zawszE jest w pionie :D a żE myślisz podobnie , no...cóż baw się w to dalEj......twój cyrk twojE małpy ;)

Zmoderowano 23.05.2013 godz.20:47 - powód: usunięte zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 maja 2013r. o 19:33
Ok. :) Nie pij więcej chemitralii :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 maja 2013r. o 19:45
Pannazdzieckiem napisał(a): Ok. :) Nie pij więcej chemitralii :D
Nie pije takich dziwnych wynalazków i mocnych trunków jak kawa czy herbata wolę te słabsze np. wódka 40 % :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 maja 2013r. o 19:48
:D Ty, to potrafisz każdą dyskusję rozbabrać :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
23 maja 2013r. o 19:50
~ napisał(a): Eeeeeee to teraz to przesadziłEś...

Aż się wcześniej włączyłam, bo tu jakieś plagiaty się pojawiły :| :D
AlE, żeby nie było, że nie w temacie, to...

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 maja 2013r. o 19:54
Babrać się można w g? :D a ja piszę a poważne tematy z bardzo poważną osobą ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 maja 2013r. o 20:21
~ napisał(a): Babrać się można w g? :D a ja piszę a poważne tematy z bardzo poważną osobą ;)


Kto? ... Ja poważny ? Chopie... chopie ... chopie , co Ci powiem , to Ci powiem, ale Ci powiem ... tu szwabska kula , tu popatrz blizna ... a walczyć dalej trzeba :) Wszelkimi , możliwymi sposobami , nawet bez giwery m 16 , czy innego AK :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza