Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Korwin-Mikke w Bolesławcu
~m niezalogowany
23 maja 2013r. o 16:07
ciekawe jak to zrobią :) chyba mega magnesem. tam broni palnej w mieszkaniach tyle co polaków :)

ahh miec tak na scianie m16...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 maja 2013r. o 18:31
Tak . Znacjonalizować FED , tyle tylko , że to też nie wiele da. Ludzka chciwość potrafi góry przenosić. Potrzebna jest odnowa moralna, ... może być po chrześcjańsku. Miejmy nadzieję , że Dobry Bóg lada moment zdecyduje się na Apokalipsę. :)


Dopisane 23.05.2013r. o godz. 18:26:

~m napisał(a): ciekawe jak to zrobią :) chyba mega magnesem.


A gdzież tam , prawną regulacją :)

Taż przecież eurokołchoźnicy wyznaczają nam ramy, w których mamy się poruszać ... o przepraszam , ... pastwisko , to jest właściwe określenie :)

Korwin o tym mówił :)

Jak więc widzisz Drogi Kolego Mirku , cały Świat : ... eurokołchoz , hamerykańska unia dojna , azjatycka unia dojna i nieszczęśliwa Afryka , to zabawka w rękach Bildbergów.

Kosy na sztorc Drodzy Państwo , jedyne , co nam zostało... na wszelkie możliwe sposoby.

O Polskę trzeba walczyć, znów ... niestety ;(


Dopisane 23.05.2013r. o godz. 18:31:

Fajnie było by mieć :D

Kiedyś strzelałem z AK ... ech :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 maja 2013r. o 18:39
Kolejny przygłup w naszym mieście , który dostał się do koryta i będzie ludzi ściemniał a w rzeczywistości i tak gó... zrobi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10557
#Preczzkomuna nieaktywny
23 maja 2013r. o 18:39
Nie ma parcia w narodzie. Ludzie się ulatniają tam gdzie łatwiej żyć. Nikt Cie tu nie trzyma. Po to było otwieranie granic w tym eurokołchozie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 maja 2013r. o 18:57
~ napisał(a): Kolejny przygłup w naszym mieście , który dostał się do koryta i będzie ludzi ściemniał a w rzeczywistości i tak gó... zrobi.


Mnie miałeś na myśli ? Czy kogo ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 maja 2013r. o 19:06
Pannazdzieckiem napisał(a): Mnie miałeś na myśli ? Czy kogo ?


Nie , nie ciebie tylko Korwin-Mikke !

Zmoderowano 23.05.2013 godz.20:45 - powód: usunięte zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10557
#Preczzkomuna nieaktywny
23 maja 2013r. o 19:08
~ napisał(a): Nie , nie ciebie tylko Korwin-Mikke !


Poznasz głupiego po czynasz jego.

Zmoderowano 23.05.2013 godz.20:46 - powód: usunięte zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 maja 2013r. o 19:10
~ napisał(a): Nie , nie ciebie tylko Korwin-Mikke !


Sorry nie jestem za bardzo w temacie teraz zobeczyłem date i wiem że już spotkanie było.

Zmoderowano 23.05.2013 godz.20:46 - powód: usunięte zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.